Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heros23

Dziwny problem z komputerem

Polecane posty

Witam.

Otóż ostatnio postanowiłem wymienić wysłużonego już GF GTS 450 od Zotaca na coś nowszego, czyli GTX 650 Ti od Gigabyte. Problemy zaczęły już sie pierwszego dnia. Karta sieciowa odmówiła posłuszeństwa i musiałem czekać kilka dni na nową. Przy okazji robiłem reinstall Windowsa, a po podłączeniu nowej karty sieciowej zauważyłem ogromny spadek wydajności PC. W grach nie było najgorzej, ale jeśli chodzi o działanie programów, przeglądarki, czas uruchamiania PC itp. to było bardzo źle. Zrobiłem więc reinstall jeszcze raz. Teraz jest już znacznie lepiej, ale wciąż komputer czasami robi dziwne rzeczy, np. włącza sie znacznie dłużej, czasem prosta operacja taka jak otwarcie Steam czy XFire zajmuje mu dosyć dużo czasu, a czasem wszystko działa bez zarzutu. W grach też coś czsem szwankuje, np. w LoL mam zacięcia dźwięku.

Mój PC:

AMD Athlon II x4 3,0 ghz

gtx 650 ti gigabyte 2gb

gigabyte m52ltd3

5 gb ram ddr3

win 7 64 bit ultimate

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek sprawdziłbym temperatury np. programem HWMonitor (zostaw go odpalonego w tle i pograj w coś, potem daj z tego programu screena). Nie zaszkodzi też podać screen z programu CrystalDiskInfo (może jakaś awaria dysku). Jakiś konkretny proces zamula komputer, czy sam z siebie zwalnia?

Jaki masz zasilacz (marka, model, moc)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...