Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emqi

Rozwiązany: Program umożliwiający grę na padzie

Polecane posty

Hejka wszystkim

Otóż bardzo, bardzo dawno temu zakupiłem sobie pada Tracer Challenger USB. Głownie pod DMC4 z CDA i praktycznie tylko tam z niego korzystałem. Były to jeszcze dla mnie czasy bez neta i na windowsie xp, to też pada niespecjalnie dało się używać w innych grach, bo jak już działał, to nie działały gałki. Od tamtego czasu kurzył się gdzieś na półce i nagle przyszła mi ochota, by go trochę eksperymentalnie poużywać w grach, żeby to nie były pieniądze wrzucone w błoto. Podpiąłem więc pada, zainstalowałem stery. Oczywiście kiszka - o ile taki Steam w trybie Big Picture pada łapie, to już Limbo (wg. Steama 100% wsparcie) w ogóle go nie rozpoznaje. I teraz mam pytanie - jaki jest najlepszy program, by "zemulować" myszkę i klawę na pada ? Pewnie pytanie banał, ale nie siedzę w temacie. Znalazłem program xppadder, ale było toto pisane pod xp i na 7 niby działa, ale pewnie jest coś lepszego (pad designowo to podróbka ps3, ale działa chyba wyłącznie z PC). Z góry dzięki wink_prosty.gif

PS Dałem w "programy", ale jeśli topic podpada pod "sprzęt", to proszę o przeniesienie smile_prosty.gif

OK, w Steam BP już wszystko ok, ale w grach dalej lipa tongue_prosty.gif Przynajmniej w Limbo, Alanie Wake i HL2, bo już taki Bornout wszystko łyknął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jesli chodzi o HL głupi byłem, wystarczyło zaznaczyć opcję "włącz kontroler". Sam mój pad natomiast trzeba przestawić przyciskiem "mode" by dżojstiki działały. Natomiast wszystkie produkcje obsługujące pad od x360 mój mają głęboko gdzieś, czyli i tak bez jakiego programu się nie obejdzie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...