Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kali11

Problem z połączeniem sieciowym

Polecane posty

Witam,

mam problem z siecią. Wczoraj przeinstalowałam system i zaczęły sie schody icon_cry.gif

Łączyłam się z siecią przez oprogramowanie Play Online - po instalacji (system był stawiany od zera po formacie twardego dysku) nie mogłam się wogóle połączyć z internetem.

Cały czas mam komunikat o odłączonym kablu sieciowym.

Dopiero po dodaniu połączenia telefonicznego udało mi się połączyć, ale po restarcie systemu mam powtórkę z rozrywki icon_cry.gif

Pomimo tego, że program Play'a startuje mi razem z systemem nie mogę się połączyć dopóki nie połącze się po raz pierwszy przez panel połączenia sieciowego i wybranie połączenia telefonicznego. Po rozłączeniu całość działa - do następnego restartu - ale wolno.

Wcześniej w statystyce połączenia miałam prędkość na poziomie 1-2 MB teraz tylko 512 kB.

Co jest nie tak i jak to naprawić????

System Windows Vista HP 64bit z SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huawei E3131s-2

Podłącziony bezpośrednio do kompa.

Po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji systemu - jakoś mi się to udało - sytacji wyglada jeszcze gorzej ;(

Przy probie połączenia wyskakuje błąd 615 i dopiero kilkukrotny reset systemu i wyjęcie i ponowne włożenie modemu poprawia sprawe na tyle ze da sie połączyc.

Co może być przyczyna i jak to naprawić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikąd go nie ściągałam - program wgrany w dashboard modemu..

Co do sterowników.....i tu jest zonk.....

Kombinując co może być przyczyną doszłam do wniosku że odinstaluję modem, potem cały program Play Online i zrobię wszystko od początku...odinstalowałam modem w ustawieniach systemowych i zaczyna się zabawa...

W menadżerze sprzętu po odinstalowaniu sterowników modemu wyskoczyło mi żółte "światełko" czyli komp ma coś czego nie wykrywa - więc ok, ale nagle obudził mi się Play Online chytry.gif - nie po to żeby mnie poinformować że urządzenie niedostępne i takie tam tylko wręcz przeciwnie - nagle modem zaczął być widoczny jako karta sieciowa i łączy z siecią (kompa od tamtej pory jeszcze nie restartowałam)

O co chodzi i dlaczego nie mam bladego pojęcia - może ktoś mądry coś podpowie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...