Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jorjor454

Skróty, UsbFix, i robaczek. Ogolnie problem :/

Polecane posty

A wiec tak dostalem od kolegi dwa pendrivy jeden moj pozyczony drugi jego własny. Zgrałem sobie to co potrzeba, ale jest problem wykryto robaka, i zaraz potym na moich dwoch dyskach zewnetrznych 500gb i pendrivach pelnych danych pojawily sie skroty i folder Recycler, Ukryty, czytałem na ten temat troche, ale nie znalazlem moich ukrytych danych tylko ten folder w srodku deskopt.ini Ze wzgledu że te dane sa dosc wazne prosze was o pomoc krok po kroku co nalezy zrobic smile_prosty.gif Z góry dziekuje i przepraszam za pisownie ale troszku sie spiesze smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytule jest napisane UsbFix, jednak w poście nic na temat tego programu nie widzę, użyłeś go? Bo jeśli nie to zalecam spróbować, gdyż ten program jest dość skuteczny. Poprostu wystarczy podłączyć wszystkie urządzenia i kliknąć 'deletion', po całej operacji wrzuć loga na forum. Dodatkowo ściągnij Malwarebytes Anti-malware i kliknij 'pełne skanowanie'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logów juz nie mam ale wszystko jest w porzadku Malwerbytes usunął zafrozenie a teraz Recuvą proboje przywrocic dane pniewaz zostaly usuniete nie mam az tak pojemnego dysku c zeby zmiescil 250 gb danych w koszu. Teraz potrzebuje sie dowiedziec jak masowo zmienic rozszerzenie z .vir zeby zostało samo mp3 poniewaz usbfix nadpisal kazdy plik zmieniajac rozszerzenie na .vir.

Chodzi mi o to jak usunac vir tylko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...