Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scorpio96

Rozwiązany: Zielona szarość na tv podpiętym pod pc

Polecane posty

Podpiąłem mój telewizor,który ostatnio był podłączony do xboxa,tam wszystko ok(połączony przez HDMI-DVI i dodatkowy dźwięk z rozebranego composite).Wcześniej wykorzystywałem ten tv jako monitor do komputera i było wszystko ok.Teraz natomiast jest tak jak w temacie.Dodam że jest on podłączony do PC przez D-Sub(wcześniej tak samo).Na innym monitorze na którym padły wczoraj kondensatory elektrolityczne było ok.

Model telewizora:Samsung LE19R71B

Jest to obecnie jedyny wyświetlacz do pc który mi pozostał więc chciałbym naprawić ten problem,bo choć w zwykłym przeglądaniu internetu to nie przeszkadza,to już w grach czy filmach wygląda to po prostu paskudnie.Próbowałem podłączyć przez kabel DVI-DVI ale wtedy nie włącza się tryb pc i telewizor ma proporcje 16:9 zamiast 16:10 i oczywiście jakość obrazu jest słaba.

UPDATE:Link do zdjęcia jak to wygląda: http://postimg.org/image/m29ldnu79/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częsty problem na wtyczkach VGA. Miałem to już na monitorze gdzie winą była wtyczka, potem na plazmie i lcd gdzie winą już było samo gniazdo w telewizorze. Niestety nie wiem jak ci pomóc - może spróbuj inną wtyczką d-sub podpiąć? W innym wypadku to prawdopodobnie gniazdo jest wadliwe. Alternatywnie skombinuj jakąś kartę graficzną z wyjściem HDMI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...