Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wikisz513

Rozwiązany: Nowy pc i jego slaba wydajnosc w grach

Polecane posty

Otóz niedawno kupilem nowego kompa :

-gainward gtx770 2gb

-intel i5 4670 3,4ghz

-8gb ramu (2x4gb) kingstona 1600mhz

Widnows 8 Pro na pokładzie . (1680x1050 to uzywana przeze mnie rozdzielczosc, rekomendowana do mojego monitora)

Wydaje mi się ze to dobry komputer pod gry ( ztakim zamiarem go skladalem), lecz juz pierwszego dnia nie bylem zadowolony. Przetestowalem go na popatchowanym Wiedzminie 2. Optymalne ustawienia z GeForce Experience dla Wieśka byly bardzo wysokie dla mojego kompa. W praktyce okazało się inaczej. Uzyskuje 20 klatek na zmniejszonej rozdzielczosci i innych parametrach (ubersampling wyłaczony). Odinstalowałem nawet sterowniki Nvidia 3d Vision, które ponoć sprawiały problem w Wieśku. Tak samo jest z Guild Wars 2, mam detale zblizone do medium, na mniejszej rozdzialce, by uzyskac ~30 fps. Własnie instaluje battlefield 3 i zobacze jak z nim wygląda sytuacja. Nie chce mi sie wierzyc zeby ten komp nie uciagnal gier sprzed 1-2 lat na maksymalnych (lub prawie maksymalnych) detalach. Co o tym sadzicie ?

Zainstalowany DirectX 11 i najnowsze sterowniki do karty graficznej wedlug geforce experience ( geforce 327.23 driver)

Wspomne ze uzywam oryginalnej wersji windowsa i wiedzmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale pod co podłączyłeś monitor?

Może przeprowadź test jakimś benchmarkiem i pokaż screana, zobaczymy wynik.

Ja na GTX 770 i i5 2500k nie maiłem z niczym problemów. Miałem bo proc padł teraz jadę na i5 3350p z rezerwowego PC i też wszystko śmiga aż miło w 1920x1080. Więc na Twoim sprzęcie powinno być jeszcze lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorr bardziej miał na myśli, czy czasem nie podłączyłeś przez pomyłkę monitora do płyty głównej zamiast karty graficznej?

Właśnie o to mi chodziło, niedokładnie zapytałem smile_prosty.gif.

Wikisz513

Wydaje mi się że masz coś skopane indeks wydajności windowsa przy 770 pokazuje 7,9. Więc albo coś ze sterownikami masz mocno namieszane albo podłączyłeś pod płytę główną monitor i grasz na integrze.

Masz tutaj fotkę jak to u mnie wygląda. Czerwone x to miejsca w które NIE powinieneś podpinać monitora:) Zielone ptaszki to właśnie tam w zależności od kabla trzeba podłączyć (oczywiście wcześniej wyciągamy zaślepkę).

post-46932-0-07596500-1379870104_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...