Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diego

Czym konwertować

Polecane posty

Bierzesz program do wypalania CD (dowolny w zasadzie) i dajesz 'nagraj CD Audio"... Sam przekonwertuje z mp3 na wave'y. Tylko pamiętaj, by ustawić prędkość nagrywania na odpowiednio niską (x8 to tak max) by mieć pewność odtwarzania bezproblemowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi - dowolnym programem do nagrywania płyt :). Ja kilkakrotnie używałem do tego celu Nero, również darmowy CDBurnerXP potrafi nagrywać płyty CD-Audio. Tylko przed nagrywaniem upewnij się, że wszystkie pliki, które mają być nagrane jako ścieżki audio mają jednakową głośność (pamiętam, że w zwykłym Nero można było ustawić filtr, który przed wypaleniem płyty wyrównywał głośność wszystkich plików) oraz nie nagrywaj ze zbyt dużą prędkością - prędkość nagrywania trzeba dostosować do wieku odtwarzacza CD w radiu - jeśli jest bardzo stary, to najlepiej ustawić 2x lub w ostateczności najniższą jaką pozwala ustawić nagrywarka. Generalnie z doświadczeń własnych mogę powiedzieć, że więcej, jak 8x - 12x jest niezdrowe :). Poza tym najlepiej użyć specjalnych płyt przeznaczonych do nagrywania na nich danych audio i nie nastawiać się na jakąś szczególnie wysoką jakość nagrania - mp3 to kompresja stratna, poza tym najlepsze nawet płyty nie dorównają tłoczonym. Aha, i sprawdź, czy odtwarzacz w radiu jest w stanie czytać płytki, na które będziesz nagrywał te mp3 :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...