Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeathlyLord

Jsk poprawnie skonfigurować Auda City?

Polecane posty

Jakość dźwięku przy nagrywaniu zależy od jakości Twojego mikrofonu. Dopiero po nagraniu możesz poprawić jakość swojego nagrania przez proste zabiegi jak na przykład usuwanie szumów, czy normalizację. Jest tego całkiem sporo, ja osobiście używam dodatkowo korekcji graficznej, bass boosta, co by nie było.

Ale efekt finalny i tak będzie zależeć w głównej mierze od jakości Twojego mikrofonu.

Na YT jest sporo poradników co do ustawień Audacity, proponuję tam poszukać.

Co do przycisku to poszukaj, jak nie ma w standardzie w opcjach, to na 100% jest jakiś plug-in do tego typu rzeczy.

Pozdrawiam

~Woozi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem sobie nagrywanie na przycisk F9. Włączam grę (Cube World a Auda City jest ciągle włączone). Jednocześnie mam ustawione nagrywanie filmu na F9. Wciskam przycisk dla testu przy pierwszym nagraniu. Ale nagrywa się tylko obraz a żadnego mojego głosu nie słychać. Nawet nie pokazywały się te "fale" dźwiękowe które ukazują się przy mówieniu do mikrofonu.

A mój mikrofon to mikrofon ze Słuchawek Creative Fatal1ty HS-800 Gaming Headset.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że używanie hot keyów działa tylko gdy audacity jest aktualnie na wierzchu, albo przynajmniej nie przykryte trybem pełnoekranowym innej apki/gry.

Ja nie używam hotkeya, moja rada, to właczyć nagrywanie jeszcze przed odpaleniem gry, niech leci, bo co szkodzi. Potem przerwać po wyjściu, albo po przejściu alt+tab. Potem przy obróbce usunąć niepotrzebny początek i koniec. Proste i skuteczne.

Jeszcze dopowiem, że w trakcie, gdy nagrywa się dźwięk, a nic nie mówisz, możesz pobrać profil szumu z tej strefy (wystarczy 5 sekund, byle tylko nie było Twojego głosu), a potem usunąć szum z całego nagrania ;)

Pozdro

~Woozi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...