Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kirby91

Rozwiązany: Serwis / wymiana ?

Polecane posty

Witam.

Z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale jestem akurat na telefonie i gdybym mial ich uzywac, to bardzo duzo czasu by mi zajelo samo pisanie.

Sprawa jest taka, niedawno podkrecalem procesor. Wszystko bylo okej dopoki pare dni temu nie wlaczylem kompa i oto co sie stalo.

Komputer wlaczal sie i po chwili wylaczal, tak pare(nascie) razy az w koncu zapikal radosnie i wszedl do biosu. W biosie wyskakiwal napis "Overclocking has failed". Przywrocilem domyslne ustawienia, ale problem nie ustapil.

Codziennie po wlaczeniu pc pare razy wlaczal sie i wylaczal, ale wchodzil w koncu do biosu; "OC failed" -> wybieralem "exit without saving settings" i wtedy wczytywal system.

Dzisiaj sprobowalem przemiescic kosci RAM w inne miejsca i teraz sie nie resetuje, ale i nie wchodzi zupelnie do biosu. Zadnych pik pik, nic. Nie wiem czy to zasilacz (niedawno kupowany) czy plyta glowna poszla (2 sloty RAM na 4 nie dzialaja - komp caly czas sie resetuje ale jeszcze szybciej niz wczesniej jesli chociaz jedna kosc jest w jednej z tych 2 slotow).

Zapewne najlepiej byloby oddac kompa do serwisu gdzie mogliby wszystkie komponenty przetestowac. Glupio byloby kupowac czesci w ciemno. W zwiazku z tym mam pytanie, czy macie namiary na jakis porzadny serwis w Lodzi, najlepiej w okolicach Dabrowy-Gornej?

Juz nie wiem co mam z tym zrobic.

Dzieki z gory za pomoc i przepraszam za forme tekstu. Dziwnie mi sie pisze na telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...