Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

D-Link DSL-2640R - częste rozłączanie

Polecane posty

Cześć

Wygląda to tak, że ni z tego ni z owego dwie ostatnie lampki na routerze (te od DSL i Internetu) gasną i po kilkunastu sekundach włączają się na nowo. Router potrafi tak co chwilę i wczoraj wieczorem przez 2 godziny właściwie nie mogłem połączyć się z siecią. Dziś rano też miałem rozłączenie. Dodatkowo ten badziew ma problem z obsługą dwóch urządzeń korzystających z Wi-Fi i nie sposób się obydwoma z nim połączyć. Ten problem już próbowałem kiedyś rozwiązywać, ale widocznie nic mu nie pomoże. Żadne przypisywanie różnych IP do różnych komputerów itd. Obecnie najbardziej interesuje mnie właśnie to rozłączanie. Czy to się może zdarzać? I jeśli tak, to co jest powodem takiego zachowania routera? Dodam, że mam bardzo karkołomnie rozwiązane gniazdko telefoniczne, gdzie kabelki są po prostu ze sobą skręcone i jeśli się je poruszy, potrafią zareagować tak samo. Z tym, że nie sądzę, by to był powód, bo wcześniej problem nie występował, a teraz jest notoryczny nawet, jeśli nikogo nie ma w pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...