Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MadeinHell

Galactic Civilization II

Polecane posty

Zakładam temat bo opcja szukaj go nie znalazła.

Mój problem polega na tym że kiedy usiłuję zaktualizować GC II do nowszej wersji (teraz 1.4) stardock product activator strzela jakieś dziwne fochy i twierdzi że nie może tego zrobić. Aktualizuję GC ponieważ w pewnych momentach gry (np. włączając kolejną misję kampanii) wywalało mnie na pulpit. Wpisuję kod z instrukcji cenegi (są dwa klucz instalacyjny i updates code, wpisuję ten drugi) i nie do końca rozumiem co jest nie tak.

Przy błędzie dostaję taki komunikat:

Input error: GalCiv 2 content serial

Input error: GalCiv 2 content serial



Application start: 2008-6-10 21.1.15

Downloading test internet data...

Download: success

Test internet data - success

Mode 1, short info

Submitting activation request...

Download: success

Activation result: 12

Error activating the product

Please check the serial number that you have entered and ensure that it is associated with the email you used. Try to activate the product again. If you are using Stardock Central you can right-click on the product and attempt to activate without reinstalling. Please include this log file when contacting support@stardock.com.

Input error: GalCiv 2 content serial

Input error: GalCiv 2 content serial



Application start: 2008-6-10 21.13.41

Downloading test internet data...

Download: success

Test internet data - success

Mode 1, short info

Submitting activation request...

Download: success

Activation result: 12

Error activating the product

Please check the serial number that you have entered and ensure that it is associated with the email you used. Try to activate the product again. If you are using Stardock Central you can right-click on the product and attempt to activate without reinstalling. Please include this log file when contacting support@stardock.com.

Input error: Invalid email address

Input error: GalCiv 2 content serial

Input error: Product/unknown serial



Application start: 2008-6-10 21.24.25

Downloading test internet data...

Download: success

Test internet data - success

Mode 1, short info

Submitting activation request...

Download: success

Activation result: 12

Error activating the product

Please check the serial number that you have entered and ensure that it is associated with the email you used. Try to activate the product again. If you are using Stardock Central you can right-click on the product and attempt to activate without reinstalling. Please include this log file when contacting support@stardock.com.

Może mi ktoś wyjaśnić co jest nie tak? No i co mam zrobić by temu zaradzić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ostatnio też się z tym zmagam, tyle że próbuję z przymusu robić aktywację e-mailem, też bez większych sukcesów. Jakbym miał zgadywać to Cenega coś nawaliła z kluczami (próbowałem już każdej kombinacji); *rejestracja* gry na oficjalnej stronie za pomocą tego updates code nie sprawia problemów, a to oznacza że powinien być jeszcze drugi, właśnie do aktywacji. Tylko że ten drugi (GC2-) służy do rejestracji na stronie Cenegi.

Trzeba by to gdzieś wyżej posłać...

[edit]

A, ostatni patch to wersja 1.7, tyle że może być zassana tylko przez Stardock Central. No i nie wiem jak działa z wersją polską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedzieć gdzie na stronie gry używasz kodu rejestracyjnego? (no i adres stronki bo gupi jestem i znaleźć w tym wysypie kontrahentów nie mogę)

Co do rejestracji Cenegi... hmmmm... właściwie są 3 kody na 2 książeczkach. dwa na instrukcji (klucz instalacyjny i updates code jak już mówiłem, z czego ten pierwszy służy wyłącznie do instalacji) i jeden na reklamówce cenegi, ale ten jest wyłącznie do rejestracji na stronie tejże, by otrzymac jakieś tam punkty. Szczerze mówiąc nie wiem co dalej robić...

Nawet ściągnąłem ten &@*$@&!*$@!~!! "Stardock Central" który doprowadza mnie do białej gorączki, ściągając na mój komputer pliki bez mojej $*@&!%@@! zgody (w licencji nie ma o tym słowa :/)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, www.galciv2.com - musisz oczywiście mieć najpierw swoje konto.

Z tego co rozumiem, Paradox (europejski dystrybutor) też dał tylko jeden kod. Stardock w związku z tym uruchomił generator (bodajże pod adresem www.galciv2.com/paradox.aspx), który po wprowadzeniu kodu GC2-cośtam daje działający klucz aktywacji (czyli ten którego nam potrzeba).

Już próbowałem. Mi daje informację, że nie mają takiego klucza w bazie danych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... niestety problem jest w polskiej wersji nierozwiązywalny... i musimy pracować na wersji 1.2...

Chciałem napisać do Stardock (działu obsługi klienta), ba! Nawet to zrobiłem! Niestety z nie do końca zrozumiałych porodów wszystkie moje listy (z 6 różnych sieci!) są traktowane przez ichnią "skrzynkę" jak spam i... kasowane...

Wiem bo dostałem automatyczny list zwrotny (tak... 6 razy) tłumaczący mi sprawę...

No ale trudno, zawziąłem się i poszukałem dalej na zagranicznych forach pod hasłem "co z tym fantem zrobić"i wyszło mi że... generalnie nic :/, jedynym teoretycznie działającym rozwiązaniem jest nabycie elektronicznie (przez "stardock fa*ing central") któregoś z dodatków w wersji angielskiej, nie wiem tylko czy będą one działać z polską wersją. Mnie w tej chwili na to nie stac wiec jeżeli ktoś chce może spróbować (zwłaszcza że podobno najnowszy dodatek jest "super uber cool").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twój problem (wyrzucanie do pulpitu) Cenega wydała minipatch, nie wymagający żadnej aktywacji. Właśnie prowadzę korespondencję ze Stardockiem i wychodzi na to, że po ich stronie jest "wszystko w porządku". Hm.

Panowie, mam problem. W moim przypadku, GalCiv 2 wywala mnie do pulpitu przy próbie załadowania misji "Oblężenie", ale jest jedna różnica. Minipatch ze strony Cenegi nic nie daje. :/ Help!

edit: po spaczowaniu gry do wersji 1.4 problem zniknął, za to pojawił się inny - gra działa pooowooolii a filmiki tną się, jakby ktoś bawł się klawiszem "pause". Noż kuffa mać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...