Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makemebad

Czarny ekran podczas odpalania komputera.

Polecane posty

Witam,

dotychczas sam rozwiązywałem takie problemy jednak nadszedł czas gdy stałem się posiadaczem platformy AMD i być może coś robię nie tak przez (zły) nawyk Intelowski.

Do rzeczy. Więc podczas uruchamiania komputera nie zapala się monitor. Jedynie świeci się kontrolka a na początku przy włączeniu go widnieje napis "no signal".

W dodatku nie ma żadnego sygnału głośniczka systemowego, chodzi mi o takie *beeep*. Jedyne co mogę podmienić to karta graficzna - zrobiłem to na mojej starej 4850 i niestety nie udało się rozwiązać problemu. Komputer kupiłem od użytkownika tego forum, 100% pozytywów na allegro itp. także nie widzę powodu aby miał wciskać kit. Przesyłka "uwaga szkło" też daje do zrozumienia, że paczką nie rzucano. Jakie mogą być inne powody niedziałającego komputera? Czyżby uwalona płyta główna? Szczególnie interesuje mnie czemu nie ma sygnału głośniczka a wentylatory się kręcą... ok. Więc sprzęt podaje niżej:

Phenom II 965 BE + SPC Spartan PRO

Gigabyte MA770T-UD3

2x2GB Kingston HyperXBlue 1600mhz przekładałem w różne sloty, w różnej kolejności

GTS 450 1GB od Gigabyte podmieniana na 4850 (która teraz działa bez problemu)

Zasilacz to (niestety, lecz chwilowo) Akyga lpk12 -300e ale jedzie już do mnie BQ! L7 530W. Myślę, że może to być wina zasilacza jednak teraz w moim kompie mam Chieftec 350W więc raczej nie podmienię...

Proszę o pomoc, ew. wskazówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...