Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vithar

Adobe Flash Player - wtyczka uległa awarii (Windows 8 na Firefoxie)

Polecane posty

Mam problem. Od wczoraj nie mogę oglądać filmików na Youtube, i jak się okazuje wtyczka wysiada nie tylko tam. Nie wiem co spowodowało ten bład bo jak dotąd wszystko było dobrze.

Próbowałem odinstlowania i zainstalowania flasha ponownie ale też nie pomogło, jak i czyszczenie historii przeglądarki, coocies itd.

Zaskoczył mnie jednak inny fakt. Na liście pluginów widnieje on jako Shockwawe Flash, a nie Adobe Flash Player mimo że pobierałem z oficjalnej strony Adobe, czy to normalne?

Jak to naprawić. Nie mam już pomysłów, a nie chcę przekombinować by nie pogorszyć. Komputer to laptop z WIn 8 I grafiką hybrydową (Geforce 710 i Intel HD 4000). Dostęp do YT jest mi praktycznie niezbędny (prowadzę kanał).

Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś?

EDIT: Próbowałem już wszystkiego, nawet reinstalacji zarówno flasha jak i Firefoxa oczywiście bezskutecznie.

Flash wywala bład nadal, ale w sosób dziwny. Wygląda to tak jakby uruchamiała się pierwsza chwila filmu a potem łup i bład.

Zainstalowałęm na próbę Chrome. Tam wszystko działa, na IE też, ale nie chce zmieniać przeglądarki. Czy ktoś wie jak naprawić tego Firefoxa?

EDIT2: Nie wiem czy to związane z flashem, ale GG też go używa więc wspomnę że z nim też są problemy. Mianowicie wygląda jakby miało niższą rozdzielczość niż reszta pulpitu i aplikacji. Po aktualizacji problem nie występuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...