Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Po dogłębnym przeanalizowaniu wyników ankiety powstaje ten temat. W nim możecie pytać się skąd ściągnąć moda do gry, podawać linki do modów Waszym zdaniem wartych polecenia oraz komentować, porównywać i dyskutować na tematy związane ze wzbogacaniem i ulepszaniem gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, pomysł na ten temat chodził za mną od tygodnia :)

Ale skoro już tu jest:

Neverwinter Nights:

http://nwvault.ign.com/View.php?view=Modul...ail&id=4273

Trylogia Shadowlords-Dreamcatcher-Demon. Chodzi na "czystym" NWN (od wersji 1.64 wzwyż). Kilka ciekawych pomysłów (np. dowodzenie oddziałem w Dreamcatcher), wciągająca fabuła, trudne walki w pierwszej części. Po angielsku, ale działa z wersją polską.

Morrowind:

http://planetelderscrolls.gamespy.com/View...ail&id=2030

Galsiah's Character Development - absolutna i niezbędna podstawa gdy chodzi o modowanie TESM. Zamienia średnio udany i pełny exploitów (atletyka!) system rozwoju na coś o wiele bardziej płynnego (wzrost umiejętności daje bezpośrednio wzrost statystyk, nie ma ekranu level-up, ale poziomy oczywiście nadal rosną)

http://planetelderscrolls.gamespy.com/View...ail&id=2301

Weapon Fix - kolejna podstawa dla MW, balansuje statystyki broni (obrażenia, wagę, wytrzymałość, szybkość) tak, aby wybór używanej broni miał jakiś sens (np. po raz pierwszy od dawna w fantasy kusze zachowują się jak kusze a nie jak odrobinę silniejsze łuki)

http://planetelderscrolls.gamespy.com/View...ail&id=1463

Atmospheric Sound Effects - dodaje mnóstwo dobrych, ambientowych odgłosów

Unreal Tournament '99:

http://teamvortex.planetunreal.gamespy.com...ocs/mirror.html

Operation Na Pali - wielki, singleplayerowy dodatek do UT, znacznie lepszy od Return to Na Pali i Unreal 2 (choć do Unreala trochę brakuje). Parę ciekawych pomysłów.

http://www.fileplanet.com/51843/50000/file....1-Final-(UMOD)

ChaosUT - walki na miecze, czarne dziury, rozkładane działka, nowe tryby broni, nowe mapy, nowe...

http://www.beyondunreal.com/dl.php/modsqua.../CTFe-Setup.zip

CTFe - modyfikuje i równoważy nieco tryb CTF, dając np. opcję ochrony spawnu, ale najważniejszym chyba i dającym najwięcej frajdy elementem jest pojawianie się BARDZO dobrych botów - Tytanów (tak, wyglądają jak Unrealowe tytany i mają tyleż - jeśli nie więcej - zdrowia), gdy tylko któraś drużyna dostaje zbyt mocno w skórę.

HoMM3

http://wakeofthegods.strategyplanet.gamesp.../download.shtml

Wake of Gods. Zwany też HoMM3.5 :)

Działa z wersją polską (wymaga Shadow of Death), ale jest po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GHOST RECON 1 (pierwszy, oryginalny, najlepszy ;) )

  • WWIII Fight for Freedom (kampania) - świetna, rozbudowana kampania zapewniająca minimum kilka godzin rozrywki na wysokim poziomie. Sporo cut-scenek, bardzo klimatyczna i nawet czasami ciężka (szczególnie misja, w której trzeba przebić linie wroga, a przeciwników jest od groma).
  • Free Libya! (kampania) - kawał dobrej roboty. Kilka misji z ciekawymi dodatkami jak wsparcie helikoptera i dodana bogata zbrojownia - w liczbie 56 nowych broni.
  • Brothers in Arms - oceniona 10/10 przez GR.net kampania osadzona w Panamie. Suprise - gramy po przeciwnej stronie barykady czyli walczymy z wojskami USA. Ciekawa, dosyć długa i trudna. Polecam.
  • Sniper Team - The Longest Kill - jedna z największych i najbardziej realistycznych modyfikacji + 10 misyjna trudna i długa kampania dla dwóch osób - snajpera i obserwatora (w trybie coop jak i SP). Mod warty polecenia i uwagi.
  • HX5: Red Sun - jeden z większych i godnych polecenia modów z ogromną ilością nowego stuffu. Miło się gra. Dobra zabawa w multi.
  • Navy SEALS v2.1 - absolutny must have w mojej liście. Dodaje nowe skiny, ale przede wszystkim świetną, rozbudowaną, nową zbrojownię bez przekłamań (dosyć realistyczna chociaż M4 SOPMOD jest totalnie overpowered). Polecam, polecam. :D
  • CENTCOM - świetny, rozbudowany, ogromny mod z niesamowitą ilością nowego stuffu - daje możliwość zmierzenia się w Iraku i Afganistanie na kilku dobrze wykonanych mapach. Naprawdę mod jest świetny ^_^

OPERATION FLASHPOINT + RESISTANCE ;)

  • CSLA Update 2 (444mb) - ostatni duży update do i tak wielkiego moda. Mnóstwo nowych jednostek, broni, pojazdów, podmienione stare, dwie spore kampanie i jedna Dynamic a także mnóstwo (około 40) misji SP. Mod do męczenia na kilka długich nocy.
  • Finnish Defence Forces - kolejny wielkie mod warty polecenia. Mnóstwo nowych jednostek, niezła kampania, dobry support jeżeli chodzi o custom misje, kawał bardzo dobrej roboty. Mod jeżeli chodzi o realizm stoi na dobrym poziomie. Link jest do wersji 1.3 a tutaj - FDF v.1.4 WWII Pack
  • WarGames League 5.1 - NAJLEPSZY mod w kwestiach realizmu i poprawionego AI, które często daje w kość. Zasysać w ciemno, świetny do rozgrywek w sieci.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Land Of Dead

Land Of Dead X-3 - Bez tego moda w LoD nie grać. Jest to zestaw nieco zmodyfikowanych poziomów, na których jest więcej wszystkiego - więcej zombie, więcej broni, więcej amunicji do niej. Nie dodaje żadnych nowych modeli, czy poziomów, ale każdy chyba się zgodzi, że podstawowy LoD jest zbyt łatwy ze względu na ilość zombie. Do tego moda polecam dobry sprzęt, bo może haczyć na starszych PC.

Homeworld 2

Star Wars: Warlords - Mod do Homeworld'a, który zamienia standardowe jednostki na modele z najsłynniejszej sagi kosmicznej. Spotykamy wszystkie wehikuły latające w przestrzeni, które pojawiły się zarówno w filmach, jak i grach, oraz książkach. X-Wing, Y-Wing, TIE Fighter itd. - jest tu wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie jestem pewny, czy to odpowiednie miejsce na tego typu pytania, proszę o wyrozumiałość :)

Ściągnąłem moda do GTA SA - "Expert Drifting Code + 2" i nie wiem co mam teraz z nim zrobić. Jeśli ktoś wie do którego folderu go wrzucić itd. to proszę o wskazówki.

Plik wziąłem z gtasite i próbowałem się tam zarejestrować, jednak od paru dni czekam na odpowiedź i nic. Odpisano mi, że rozpatrzą moją prośbę o przyjęcie do grona forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam mody do serii Total War,nie podaję linków ,bo wszystkie można pobrać z dwóch stron : rodzimego Total War Org oraz Total War Center(anglojęzyczna).

Link do Total War. Org : http://www.totalwar.org.pl/

Link do Total War Center: http://www.twcenter.net/

Rome :Total War->Zdecydowanie wyróżnia się Rome:Total Realism.Oferuję TOTALNĄ przebudowę mapy,dodając spory teren (ziemie Indii) oraz dodaje prowincje do tych z podstawki.Występują również nowe frakcje(np.Baktria) i jednostki.

Medieval:Total War->Zdecydowanego debeściak wśród modów nie ma,ale z pewnością wyróżnia się : Napoleonic:Total War,rozgrywający się w czasach tego genialnego stratega i zdobywcy

Fall of the Rome-> Bardzo trudny mod,podobny w założeniach do Barbarian Invasion(dodatek do Rome)

MTW XL-> Mod był opisywany niedawno w CDA ,więc tylko jedno: warto zagrać.

Medieval II->Wiele dobrze zapowiadających się modów jest w produkcji(np. The New World 1550-1800).To kilka najlepszych ( z tych co grałem ofc :) )

Road to Jerusalem->Bardzo fajny mod dodający sporo prowincji,jak wiele innych bajerów,np. Darth Mod który poprawia AI.

Reinessance ->Po prostu : nowa mapa kampanii,nowe nacje i sporo ciekawych rzeczy,i co ważne : dopracowana .

PS. Do Shoguna nie napisałem ,bo .....nie grałem w żadne.Kiedyś może nadrobię tą zaległość.

Oczywiście modów jest więcej,ale w wiele nie grałem,zresztą na Total War Org . jest wszystko co potrzeba by zaczać przygodę z modami do serii TW!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może wychwalę MOD-y do Homeworld2

1. Star Wars Warlords: Daje nam możliwość zbudowanie i pokierowania praktycznie każdego statku z uniwersum Gwieznych Wojen. Kto nie chciał by stanąć na czele Imperialnej Floty której głównym trzonem stanowił był bym SSD Executor ? Lub rozegrać jako Republikański dowódca Obrony Corscant przed Flotą Separatystów. Moim zdaniem jeden z najlepżych modów jaki kiedy kolwiek powstał na silniku Homeworld2 -

Link do strony głównej: LILNK

Video:

2. BSG Fleet Commander version v.0.4.1 : Twórcy głównie skoncentrowali nie na campani ich głównym wytycznym jest odwzorować całą historie konfliktu między Coloniami Kobolu a Cylonami. Do dyspozycji oddano nam praktycznie karzdy statek występujący w serialach tak tak mamy do wyboru strony z starej serji jak i nowej -

Link do strony głównej: LINK

Link do Forum LINK

Video:

Te dwa Mody są warte polecenia. A trzymając się już tematyki gwiezdnej dodam jeszcze Jeden mod do Freespace

3.Beyond the Red Line - Mod completnie zmieniający grafikę , statki i historie . Na tą znaną nam z nowej wersji serialu

Battle Star Galactica . Powiadam wam jaką przyjemnością jest zasiąść za sterami legendarnego Vipera MK II i skopać tyłki "Tosterom" (czyt. Cylonom) :) Niestety prace nad modem trwają ale jest dostępne Demo całkiem okazałe które daje nam możliwość wykonania paru misji w trybie campani a także umożliwia nam rozgrywkę multi-player .

Link do strony : http://www.game-warden.com/bsg/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modowanie Freespace 2:

Po pierwsze: Freespace SCP i jego mediaVP. Choć wymagania są podniesione, a w szczególności VP modeli i adv_effects wymagają potężnego sprzętu, to zamieniają leciwego Freespace w najlepiej wyglądający space sim jaki został dotąd wydany.

Parę ciekawych kampanii:

Derelict

Transcend

Blue Planet

A jeszcze Homeworld2: coś lekkiego (do ściągnięcia) ale przyjemnego:

Gamplay Enhanced, daje sporo ciekwaych opcji do skirmisha, jak losowe blokowanie/udostępnianie technologii, wybór początkowej floty (kilka zestawów), czy podzielenie zadań między graczy tak że np. jeden kieruje produkcją i badaniami, drugi myśliwcami i korwetami itp.

[edit: wyróżniłem linki]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekar <== zapraszam na www.gtasitte.ok1.pl <== mozesz sciagnąć mody , uzyskasz pomoc jak zainstalowac ten mod i sciagniesz programy dzieki ktorym bedziesz mugl go zainstalowac <== mody,programy w 100% legalne linki , nie mozna ich uzyskac na plytach tylko mozna je pobrać z internetu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modów Gothic 2 Noc Kruka to Bumshak ogromnie mi się spodobał, zbyt długi on nie jest, ale idealnie oddaję życie orków. Wystarczy popatrzyć, jaka postać nasza jest silna, bez problemu utrzymuję ciężki topó w jednej ręce. I nie trzeba przejmować się statystykami, tię nie podnosi umiejętnośći, można powiedzieć, że w stosunku do Nocy Kruka rozgrywkę uproszczono do maksimum. Oznacza to mniej więcej więcej akcji, mniej RPG. Teraz biorę się za Piratenleben, podobno warto spróbować tego moda. Aha, nie trzeba śćiągać wersji niemieckiej, aby później grać w polską, wystarczy pobrać tylko polską wersję moda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modów Gothic 2 Noc Kruka to Bumshak ogromnie mi się spodobał, zbyt długi on nie jest, ale idealnie oddaję życie orków. Wystarczy popatrzyć, jaka postać nasza jest silna, bez problemu utrzymuję ciężki topó w jednej ręce. I nie trzeba przejmować się statystykami, tię nie podnosi umiejętnośći, można powiedzieć, że w stosunku do Nocy Kruka rozgrywkę uproszczono do maksimum. Oznacza to mniej więcej więcej akcji, mniej RPG. Teraz biorę się za Piratenleben, podobno warto spróbować tego moda. Aha, nie trzeba śćiągać wersji niemieckiej, aby później grać w polską, wystarczy pobrać tylko polską wersję moda.
Proponuję ci zacząć grać w Jaktyl. Moim zdaniem najlepszy mod do Nocy Kruka. Sporo innowacji i takie tam. Od razu wspomnę że warto zagrać w Mroczne Tajemnice (mod do Gothic I). Modzik polskiej grupy modderskiej. Nowa fabuła, nowe lokacje, postacie, obozy, przedmioty itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filefront.com ? Ogromna ilość modów do równie pokaźnej ilości gier

Racja, sam tam MOJE mapy, mody i takie tam umieściłem a Administracja mi je usuneła bo uważała że łamię prawa autorskie czy coś w tym stylu i teraz gdzie moje produkcje mam uplodować, co ciekawe ich już nie mam na HDD i tak fajne mapki do Generals Zero Hour poszyły Je...ać przez tą administację, i do tego spytałem czemu mi je wywalili , a oni dosłownie miliczą nie odpowiadaja na maile, raz nic dwa nic trzy nic za 4 darowałem, a nigdzie nie ma takiego miejsca gdzie jest nielimitowane miejsce, nie usuwaja sie po czasie i do tego mogą wszscy pobrać.

No Nic jakoś odbuduje, tylko nie chce uplodować na Rapidshare/megaupload i takie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ci zacząć grać w Jaktyl. Moim zdaniem najlepszy mod do Nocy Kruka. Sporo innowacji i takie tam. Od razu wspomnę że warto zagrać w Mroczne Tajemnice (mod do Gothic I). Modzik polskiej grupy modderskiej. Nowa fabuła, nowe lokacje, postacie, obozy, przedmioty itp.

Akurat Jaktyla mam na dysku twardym, ale chce najpierw ukończyć Pirateleben. A co do Mrocznych Tajemnic, trochę głupio mi się gra bez dubinngu, więc poczekam na tą wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...