Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tyszek91

Facebook stylish FF

Polecane posty

Witam!

Nie znalazłem nigdzie na Google, a taki ze mnie informatyk jak z koziej [beeep] trąbka (jak to mówił pewien bohater jednego polskiego serialu).

Czy jest ktoś w stanie napisać mi styl do nakładki stylish pod Firefoxa, aby nie było widać na Facebooku tych cholernych polecanych stron itd. po prawej stronie. Chodzi mi o to: "Polecane strony", "Osoby, które możesz znać", "Strony poświęcone rozr..." itd.

Bardzo, mnie to denerwuje, a niestety nie potrafię tego sam zrobić. Także, jeżeli ktoś podejmie się takiego wyzwania, albo ma gotowe etc. będę dożywotnim dłużnikiem. ;)

pozdrawiam,

Tyszek91

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak AB Blocka mam, używam go mniej/więcej od momentu, gdy wyszedł. Nie ruszam się be niego po sieci. ;)

Ale troche nie wiem jak utworzyć ten filtr... załóżmy, że nie chcę widzieć pojedynczego obrazka (nawet wyświetlanego w stronach polecanych to robię tak.. click prawym "zablokuj obrazek" ---> "Dodaj filtr" gotowe. A nie wiem jak zablokować całą tabelkę.. nie rozumiem jak "klikasz w tą ramkę" ? Chdzi o to, że nie wiem jak zrobić filtr na całą tabelkę z polecanym "szajsem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...