Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartez127

Nietypowy problem z dźwiękiem/obrazem z komputerze

Polecane posty

Cześć!

Piszę tutaj, ponieważ od długiego czasu(nie pytajcie nawet ile, ale bardzo długiego) borykam się z problemem dotyczącym dźwięku oraz wyświetlania niektórych wideo w moim PC.

Wszystko polega na tym, że dźwięk zanika mi w dowolnym momencie podczas użytkowania komputera. Na dodatek, niektóre wyświetlane wideo, np. z YouTube jest spowolnione o 2x.

Pomaga jedynie zrestartowanie sytemu lub Uśpienie go i przywrócenie w stan działalności.

Podejrzewam, że może mieć to związek z platformą STEAM, lub komunikatorem TS3, które mam zainstalowane, ponieważ problem ten najczęściej ujawnia się właśnie podczas użytkowania któregoś z tych programów.

Sterowniki do karty dźwiękowej oraz graficznej usuwałem, przeinstalowywałem i Bóg wie jeszcze co milion razy, nic to nie pomogło.

Wszystkie programy są zaktualizowane do najnowszej wersji, a ja jestem bezradny. Jest to szczególnie uciążliwe podczas rozgrywek on-line, ponieważ często przez ten problem jestem zmuszony to chwilowego opuszczenia gry, co psuje grę innym(zresztą mnie też nerwy biorą, gdy to się dzieje)

System, który posiadam to Windows Home Premium 64bit

Czy spotkał się ktoś wcześniej z takim problemem i wie jak go rozwiązać? Albo są jakieś programy pomocne na to? Jestem bezradny, pomocy! :( ...

Komputer jest chroniony od początku przez antywirus Kaspersky Internet Security, czyszczę regularnie dyski takimi programami jak CCleaner, czy Advanced System Care.

Windows i antywirusy/oczyszczacze są oryginalne oczywiście

Pozdrawiam, bartez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...