Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kukuryku

Karta WiFi

Polecane posty

Miałem załozyc nowy temat ze wzorem wiec robie

Cena jaką możesz przeznaczyć na kartę.- 60-100zł

Producent i model routera/Access Pointa z którym dana karta będzie się łączyła. D-Link dir-615

Wybór technologi routera/Access Pointa. Możliwe opcje to np.: B, G, N.* - Nie rozumiem tego pytania

Karta ma mieć złącze USB, PCI czy PCI-E? - No chyba nie ma róznicy ale nie wiem potem gdzie to podpiąc w jakim miejscu

Pod jakim systemem operacyjnym będzie działała?** Windows 7 64 bit

Kto jest usługodawcą internetowym i jaką masz prędkość internetu? Serv-Net 20Mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tp linka TL-WN722NC. Jest w N , na kabelku, więc jest dowolność w ustawieniu, antenka jest odkręcalna, więc zawsze można wymienić na coś mocniejszego (panel) a do tego dość unikalna rzecz - stojak - bardzo poręczny gadżet dzięki któremu karta się nie poniewiera. Jedyny ból to że N'ka jest w drafcie czyli 150Mbps a nie 300Mbps no ale ja i tak bym tego nie wykorzystał bo mam 15Mbps neta. Mieści się w twoim budżecie a do tego wiele osób chwali za stabilność połączenia nawet na dalszych odległościach.

Tylko zwróćuwagę na to że to jest model NC (z podstawką) a nie model N (bez podstawki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta ma mieć złącze USB, PCI czy PCI-E? - No chyba nie ma róznicy ale nie wiem potem gdzie to podpiąc w jakim miejscu

Różnica jest ogromna. Jakie złącza posiada twoja płyta główna? Jeśli nie chcesz grzebać w komputerze to prościej wziąć kartę na USB.

Karta podana wyżej będzie ok. Ew. możesz zastanowić się nad czymś nowszym: TP-Link TL-WN821NC lub TP-Link TL-WN822N.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...