Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nexel22

Myszka A4Tech Bloody Gamming v7

Polecane posty

Witam, dzisiaj kupiłem myszkę A4Tech bloody gamming i zastanawiam się czy mogę nią pograć w BF3. Problem pojawia się przy funkcjach owej myszki. Jak by ktoś nie wiedział myszka ma 3 tryby pracy :

Core1- Jest to zwykła myszka.

Core2- Jest to myszka do FPS z 3 funkcjami strzału 1.Zwykły stzał. 2.Seria 3 strzałów oraz

3. Seria około 10 strzałów.

Core3- Jest to płatna opcja dzięki której zyskamy funkcje stabilizacji ostrzału w rozbryzgu oraz drugi stabilizacja ostrzału skupionego. Pomijam oczywiście zwykły strzał.

O ile poczytałem w internecie wiem że Core3 jest zakazany i uznany za cheat. Ponieważ dodaje Macro które są zabronione i przy okazji nie chce płacić 20$. Nie wiem jednak czy mogę grać w trybie Core2 strzelając seriami. Na mój rozum grając normalną myszką też moge strzelać seriami więc nie widzę problemu, ale nie jestem pewien dlatego proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy wywaliłem kasę w błoto. Myszka technicznie jest bardzo dobra. Ma możliwość ustawiania DPI bez wchodzenia w ustawienia jest wygodna w użyciu i takie tam pierdoły. Na pewno jest lepsza od mojej poprzedniej :D Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...