Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubha

Pad X-BOX 360 wyłączenie wibracji

Polecane posty

Witam!

Mam problem, którego rozwiązania nie mogę znaleźć w necie. Posiadam laptopa, 3 pady do xboxa i monitor. Na tym zestawie gram w Fifę 13. Pady są przewodowe, a ponieważ brakowało mi gniazd USB dokupiłem HUB USB. Tu pojawił się problem. Okazało się, że HUB bez podłączenia do sieci nie udźwignie obciążenia jakim są dla niego nawet 2 pady. W momencie załączenia się wibracji w padach, rozłączają się one. Dzieje się to np przy uderzeniu piłki w słupek i jest bardzo uciążliwe. W Fifie nie ma opcji wyłączenia wibracji, dlatego chciałbym zrobić to jakoś inaczej. Wiem, że mógłbym dokupić zasilacz itd, ale chodzi mi o to, jak wyłączyć wibracje w padach np z poziomu Windowsa 8 lub też programem x360ce?NIe chcę już nic więcej dokupować, jeśli jest inne rozwiązanie. W programie x360ce są jakies opcje wibracji, ale nie udało mi się ich całkowicie wyłączyć.

Zna ktoś rozwiązanie mojego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania -> urządzenia i drukarki -> skonfiguruj kontrolery gier podlaczone przes USB. I gdzieś tam powinno być.

Tak w Win7 ,ale 8 nie powinna sie duzo roznic pod tym wzgledem a jesli nie tam to na pewno gdzies w panelu sterowania jest taka opcja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...