Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

banaroo

CD action bez folii i płytek w sklepach

Polecane posty

Witam,

ostatnio zauważyłam w pewnym supermarkecie w Gdańsku cd action w dniu premiery bez folii, płyt czy jakichkolwiek dodatków (np tipsomaniaka z obecnego numeru). Chciałam zapytać czy u was w miastach też sie takie rzeczy zdażają i czy redakcja reaguje jakoś na to (bo przecierz takiej ogołoconej wersji magazynu nikt nie kupi) czy to już jest jakby poza zasięgiem kontroli redakcji..

a może po prostu zróbmy jakąś listę tzw czarnych punktów, gdzie właściciele chcą nas nabić w butelkę..w szczególnie w punktach gdzie robi się to notorycznie (np w w/w supermarkecie, którego nazwy i adresu na razie nie ujawnię dzieje się tak przynajmniej od pół roku..)

pozdrawiam wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może autor tematu ma na myśli ten sam supermarket co ja, bo również zauważyłem taką sytuację w Gdańsku no.gif Tylko że, uściślając, było powiedzmy 5 magazynów zafoliowanych i z pełną zawartością, a także 1 luźny. I prawdę powiedziawszy, takie coś mi się tam podoba, bo jest to jedyne miejsce gdzie mogę przejrzeć zawartość i dopiero kupić dany numer... Przez ponad 5 lat kupowałem co miesiąc, ale czasem trzeba zwolnić obroty... Sorry tongue_prosty.gif Niemniej, skoro i tak już trochę odbiegłem od tematu, nadal lubię i szanuję pracę ekipy CDA i efekt tejże pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...