Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Progo

Problem z nową kartą graficzną

Polecane posty

Witam,

niedawno kupiłem oto taki sprzęt:

http://www.morele.net/inventory/info/B3eIu8/

Wszystko działało poprawnie, jedynie ramy musiałem reklamować, ale nie w tym problem.

Zainstalowałem parę gier. Przy każdym włączaniu obojętnie jakiej gry, chwilę chodziła, pojawiało się menu itp. i nawet można było pograć chwilkę (np. w Crysis 3), a następnie gra się wyłączała z blue screen lub "program nie odpowiada".

Odinstalowałem sterowniki karty i przełączyłem kabel hdmi z karty do płyty głównej (bo karta nie działała po odinstalowaniu sterowników). Przez przypadek włączyłem grę i ku mojemu zdumieniu normalnie działała i można było w nią grać(Mowa tu o M&B warband, którą wcześniej też wywalało) pograłem kilka godzin i zabrałem się do dalszej naprawy :)

Zainstalowałem nowe sterowniki do karty i uruchomiłem ponownie komputer z podłączonym już hdmi do karty. Niestety wystąpił znów taki sam błąd jaki był. Grę wywalało po chwili.

Dodam, że była możliwości gry, gdy byłem podłączony do płyty głównej dlatego, że procesor ma wbudowaną jakąś własną kartę graficzną czy coś takiego.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za poświęcenie swojego czasu na rozwiązanie mojego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie karty zintegrowanej nie pomogło.

Dodam, że włożyłem kartę do drugiego wejście PCIE i dalej to samo.

Na innym komputerze (brata), po zainstalowaniu sterowników wszystko normalnie działa.

Doczytałem się jeszcze na kartonie od karty, że potrzebuje ona 500W, a ja mam 450W. Czy to może być wina zasilacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...