Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ghots321

Wyłączanie się komputera, bluescreeny, pikanie przy próbie uruchomienia.

Polecane posty

Mam problem z komputerem ,otóź od kilku dni/tygodni zaczyna wariować wyłącza się bez powodu czasem wywala Bluescreeny resetuje i wszystko jest ok ale ostatnio jest jeszcze gorzej gdy próbuję go włączyć i zawsze poprostu pikało to teraz dioda zaczeła się drzeć jakby grała dupstepa ,wali jak wiertarka i się wyłącza i tak w kółko wtedy odłączam od prądu i znowu tak samo i kilka razy aż się system załączy. Czasem jak już się cudem załączy to wywala albo jak wchodzi to jest taki megaaaaa lag ,że nic nie mogę zrobić poprostu nic nie mogę ruszyć myszką nawet ikonka z internetem się nie kręci poprostu jakbym patrzył na zdjęcię monitora. Często też robił coś takiego ,że działał działał i nagle taka ścina i ucięty głos z głośników , takie buczenie i nic się nie da zrobić i albo wywala Bluescreena albo trzeba go od prądu odłączać nie wiem co robić komputer jest stosunkowo młody (jakieś 2lata) i wcześniej nie miałem żadnych problemów dopiero tak od dwóch trzech miesięcy. Co mam robic czego to wina?

Proc: Core i3 3.20ghz

Graf: Gtx 460 715mb ram

Ram: 4gb dual 133mhz ddr3

OS: Win 7 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sprawdź jeszcze pamięci (programem Memtemtest86+ - opis).

EDIT: Hm, no właśnie Ci dałem "tuta", nie wiem czego trzeba Ci więcej. (w sumie nie da się więcej napisać, a przynajmniej o bootowaniu; przecież tam jest dodatkowy link). o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...