Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artek

Star Wars: The Force Unleashed (seria)

Polecane posty

Obejrzałem dużo filmików z tej gry i zapowiada się dobra gra z serii Star Wars , wiem że tym razem będziemy uczniem lorda vadera i będziemy wykonywać dla niego misje , podobno będzie gra na każdej konsoli prezentować inne bajery co jest ciekawe .Zapodaje adres do ciekawego filmik związany z grą i czekam na wasze wypowiedzi w sprawie nadchodzącej gry z seri Star Wars wink_prosty.gif Pozdrawiam wszystkich miłośników Star Wars i graczy smile_prosty.gif

KOD

http://pl.youtube.co...h?v=7iCdN2FGOaQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma. LA oficjalnie potwierdziło, że nie ma możliwości, by port na PC został stworzony. Tłumaczyli się niemożliwością optymalizacji kodu tak, by gra wyglądała nieźle i na minimalnych detalach i na maksymalnych.

Ja pewnie kupię sobie egzemplarz na PS3, ale strasznie ubolewam nad brakiem trybu MP dla tej konsoli (X360 tez obejdzie się smakiem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ukaże się we wrześniu 2008 ( tak jest napisanie na stronie poniżej ) Gra bardzo mi się podoba z tego co widziałem na youtube i czytałem w necie .Mam tylko nadzieje że będzie tak dobra jak jest opisywana , albo jeszcze lepsza ;)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8743

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubie gry z serii Star Wars i na pewno kupie sobie Force Unleashed.Do premiery już niedługo, a to że jesteśmy uczniami Vadera i wykonujemy dla niego misje to takiego czegoś jeszcze nie było więc zapowiada się świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dojrzałem w zapowiedziach, każdy ruch miecza ma odpowiadać ruchowi Wii-mote'a . Kurde, cieszę się, że rodzina zainwestowała w Wii . Akurat miesiąc przed sfajczeniem się komputerka. Dobrze, że jest jeszcze laptop.

Oprócz w/w ma być z tego co wiem jeszcze wersja na PSP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko od wczoraj na PSS i mam mieszane uczucia ;] Strasznie się na grę napaliłem a wyszło dość średnio... Mogli umieścić w demie jakiś ciekawszy fragment gry. Bo ten po prostu był nudny :D Nudne otoczenie. Mało wymagająca walka. Bohater jest ZA potężny. Może taki był zamiar twórców - by poczuć się jak największy kozak, ale sorry, dla mnie to przesada. Ani przez chwilę nie bałem się, że coś mi się stanie, że nie wyjdę cało z pojedynku. Moce też troszkę rozczarowują. Za drugim podejściem do demka praktycznie tylko machałem mieczem. SI przeciwników poraża. Przecież oni tylko stoją i czekają, aż w nich walniemy czymś...

ogólnie demko trochę ostudziło mój zapał :) poczekam na recenzje i może kupię jak stanieje do ~100zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... a ja nie mogę znaleźć na PSS. Chyba że na zagranicznym.

Od wczoraj na PSS UK, od dziś na PSS US. Ogólnie to, nie ma sensu posiadać konta tylko i wyłącznie na tym wspaniałym "polskim" PSS, bo jak zwykle nasz rodzimy PSS dostaje wszytko z dość sporym opóźnieniem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem demo i po pierwsze: Kupie sobie, ale dopiero jak bedzie low buget ;o)

Co bardzo fajne jest to to ze level ktory my widzimi w demo jest super bo pokazuje ten klimat ktory tez musi

miec Star Wars. Ale ja mysle ze gra bedzie miala tylko zabawe od 6 do maximalnie 9 godzin, dlatego gra nie jest dla mnie warta pelnej ceny. Jeden punkt minusowy ktory w grze jest, to to, ze twoja moc, ktora ci pozwala sobie porzucac ludzmi nie robi zawsze to co ty chcesz.

Narazie ta gra ma na 10 punktow u mnie 8 ;o)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie nazwe tematu z wielkich liter i wstawcie 'The' przed Force Unleashed.

Legionista, moze nie potrafisz dobrze uzywac mocy; u mnie sie kontrola na xboxie spisuje swietnie ;p

Jak dla mnie to bedzie 'jedynie' growa kontynuacja sagi.

Kurcze, chcialem zamiescic filmik z GT, ale maja jakis 'maintenance'. ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, ta gra też będzie miała wpływ na wybór konsolki przenośnej. Choć wygrywa dla mnie na razie NDS, to może jeszcze kilka killerów (w tym FU) i mi się obróci w kierunku PSP. Tym bardziej ciekawi mnie, jakgra wygląda na handheldach. Bo jeśli wersja na NDS ma być sprowadzona do minigierek to podziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja odnajdę tego grubego z sępim nosem, co tak czarował na filmikach, to mu łeb urwę i nasikam do szyi.

Krótka porcja wyjaśnień: Po pierwsze jestem po demie tej kichy. Po drugie kupiłem dla niej konsolę. I po trzecie primo ja być FAN GWIEZDNE WOJNY!

Ale broń Boże nie będę skakał , klaskał i machał rękami, kiedy ktoś mi takie dziadostwo za dwie stówki podsuwa. Ta gra nie jest rozczarowaniem. Ona jest po prostu marna. Demko oceniam na 4/10. I to imię Starkiller... Uczeń Dartha Obiwanokilleroanakinovadera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja odnajdę tego grubego z sępim nosem, co tak czarował na filmikach, to mu łeb urwę i nasikam do szyi.

Krótka porcja wyjaśnień: Po pierwsze jestem po demie tej kichy. Po drugie kupiłem dla niej konsolę. I po trzecie primo ja być FAN GWIEZDNE WOJNY!

Ale broń Boże nie będę skakał , klaskał i machał rękami, kiedy ktoś mi takie dziadostwo za dwie stówki podsuwa. Ta gra nie jest rozczarowaniem. Ona jest po prostu marna. Demko oceniam na 4/10. I to imię Starkiller... Uczeń Dartha Obiwanokilleroanakinovadera.

Starkiller :], chłopaki mają poczucie humoru, tak w pierwszym scenariuszu miał nazywać się Luke (toż to takie straszne nie jest, odwołanie do historii tytułu), a samo demko... No mnie się nawet podobało (choć bez euforii), taki God of War w Gwiezdno Wojennym uniwersum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo będę zamawiał Star Wars The Force Unleashed. Grałem w demko i gra strasznie mi się spodobała. Wreszcie dowiem się jakie wydarzenia miały miejsce między III a IV epizodem :). Grafika jest dobra, a możliwości jeszcze lepsze. Możemy używać różnych mocy, toczyć ciekawe pojedynki na miecze świetlne i wcielić się w Darth'a Vader'a :D (tylko w pierwszym levelu). Premiera była 24 września.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, pograłem, przeszedłem, zapomniałem. Gierka bardzo mi się podobała, nie tyle ze względu na fabułę a dobrze wyważonych przeciwników i patent z wykorzystywaniem ciemnej strony mocy (ujawnij swoje mroczne skłonności torturując żołnierzy imperium).

+ ciekawostka na koniec: jedno z 2 możliwych zakończeń:

Zabijasz Dartha Vadera, twórcy rebelii giną, stajesz się nowym sługą imperatora odzianym w hełm i kolczasty kostium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat względnie sprzeczne wrażenia. Gra mi się podobała, owszem, ale moim zdaniem to fabuła była niezła, natomiast wyważenie poziomów i przeciwników nieco leżało i kwiczało, choć naturalnie zabawy mocą są świetne ;). No i mam czarny miecz świetlny - dość dziwny, ale w sumie efekt ciekawy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat względnie sprzeczne wrażenia. Gra mi się podobała, owszem, ale moim zdaniem to fabuła była niezła, natomiast wyważenie poziomów i przeciwników nieco leżało i kwiczało, choć naturalnie zabawy mocą są świetne ;). No i mam czarny miecz świetlny - dość dziwny, ale w sumie efekt ciekawy :D.

Fabuła była starwarsowa, czyli nie czarujmy się - infantylna, a zarazem zabawna, zaskakująca i bardzo wciągająca. Nie każdemu może się podobać - mi akurat przypadła do gustu. Jeśli chodzi o wyważenie przeciwników i poziomów - tam gdzie miało być trudno, było (choć nigdy się nie zaciąłem na jednym przeciwniku więcej niż 10 minut na wyższym poziomie trudności

(no, może oprócz Dartha Vadera)

). Jak dla mnie to wystarczy. Grafika jest świetna, muzyka też wspaniała. A/V na plus.

(na koniec dodam, że wcale nie jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen... czyli nie trzeba nim być aby gra się spodobała ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...