Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piowij

nvidia 9800 gt problem

Polecane posty

Witam mam problem mianowicie karta graficzna przestała mi działać a dokładniej nie wyświetla obrazu.Model karty graficznej to nvidia geforce 9800 Gt palit 512mb

-płyta główna gigabyte ga-m56s-s3

-ram ddr2 1x2 gb 2x512mb

-zasilacz 400 V

Przy włączeniu pc karta wydaje kilka odgłosów piszczy 3 lub 4 razy po czym normalnie pracuje tzn nie grzeje sie a wiatrak kreci sie z pełną mocą dodam ze wczesniej karta chodziła czy to moze byc wina zasilacza? czy raczej karta poszła do grobu ?dodam ze w karcie po boku nie ma zadnego podpiecia wiec wina kabli raczej odpada jest to dokładnie taki model karty :

http://allegro.pl/geforce-9800gt-512m-ddr3-256b-i3478398549.html

prosiłbym o pomoc gdyz nie wiem czy wyrzucic ta karte do śmietnika i nasuwa sie kolejne pytanie czy do powyzszej płyty głównej da rade jakos podłączyc dyski ata?.Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłbym kartę na innym komputerze jak masz możliwośc, ale zapewne się zwyczajnie zepsuła. Podaj jeszcze markę i model zasilacza - jeśli to badziew, to mógl mieć swój współudział przy ubiciu karty.

Co do wyrzucania - jak masz ją do śmietnika wrzucić to zawsze można się najpierw zabawić w jej wypieczenie w piekarniku, a nuż ożyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...