Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qdreev

Mój pc Spełnia wymagania ale Fifa 12 się bardzo ścina .....

Polecane posty

Mój PC

procesor: AMD Phenom 9500 X4 2.2ghz

grafika :ATI Radeon X1650 series 512 mb (wiem ,że słaba ale spełnia wymagania gry )

RAM 2gb

windows xp sp2 32 bit

Dodam jeszcze ,że fifa 12 tydzień temu gdy miałem poprzedni system XP sp3 32 bit

chodiziło mi płynnie stałe 35 lub 40 fps na rozdzielczości 1024x768 na detalach niskich

Proszę o pomoc

ktoś może pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi przyslo do glowy że mozliwe ze ramu brakuje. Przesiadles sie na 64bit ,tak? On żre troche więcej pamięci. Sprawdź w menedżerze zadan ile masz wolnego RAMu i zobacz jak to wygląda jak puścisz coś w 1080 na YT.

Z dyskiem zupelnie w porzadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz s próbować najnowsze stery do grafiki : http://support.amd.c...13〈=English

Po wgraniu nowego systemu nie instalowales zupelnie zadnych sterownikow? Bo tak zrozumialem z twojego pytania :P

A najlepiej tak jak mówi up ,zainstaluj sp3: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci gier zakładają jednak, że użytkownicy aktualizują sterowniki oraz system. Jeśli próbujesz odpalić grę na wersji systemu, która jest bardzo nieaktualna (a XP sp2 to zabytek jakich mało), to nie ma się co dziwić, że coś nie działa. Poza SP3 i nowymi sterownikami zainstaluj krytyczne aktualizacje systemu (najlepiej również opcjonalne, ale krytyczne obowiązkowo) oraz zaktualizuj .NET Framework do najnowszej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii tego dysku:

Ten jeden niestabilny sektor to stare dzieje czy pojawił się niedawno?

I druga sprawa, raczej pytanko do bardziej obeznanych - czy w przypadku dysków WD duża wartość nieprzetworzona atrybutu 01 jest normalna? Wiem że u Samsunga nie jest (była), u Seagate to standard, ale o WD pojęcia nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jeden niestabilny sektor to stare dzieje czy pojawił się niedawno?

Hm, błędnie założyłem, że ten dysk jest sprawdzony, skoro jest napisane, że "Z dyskiem zupelnie w porzadku.",a a tu niespodzianka. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Dysk oczywiście nie jest w porządku. Niestabilny sektor może powodować różne dziwne rzeczy, w tym spowolnione działanie pracy systemu (częściej w przypadku Windowsa powoduje BSODy lub freezy, ale nie tylko).

Zrób test dysku programem MHDD i wrzuć na forum wartości, które będą w tabelce po prawej stronie po zakończeniu testu. Tu znajdziesz opis programu po polsku.

I druga sprawa, raczej pytanko do bardziej obeznanych - czy w przypadku dysków WD duża wartość nieprzetworzona atrybutu 01 jest normalna? Wiem że u Samsunga nie jest (była), u Seagate to standard, ale o WD pojęcia nie mam.

Nie jest normalna, ale ta wartości nie jest aż tak straszna. Zwłaszcza, że jest jeszcze jeden bad, który czeka na relokację, a pn mógł tych błędów trochę naprodukować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...