Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Armies Of Exigo

Polecane posty

Jak dla mnie duże zaskoczenie... pozytywne :) Dopiero teraz dorwałem CDA, jestem dopiero przy 4 misji pierwszej kampanii, ale muszę powiedzieć, że gra wciąga jak cholera. Grafika bardzo ładna. Pod względęm dźwięku też źle nie jest. AoE bardzo przypomina mi Warcrafta 3, niewątpliwie jest to zaletą ;) Narazie nie napotkałem się z żadnymi problemami natury technicznej, misje mogłyby wczytywać się ciut krócej, ale i tak jest ok. Na temat fabuły się nie wypowiadam, bo jestem narazie na samym początku, narazie nie jest źle.

Podeszłem do tej gry z nieufnością, teraz widzę, że (przynajmniej narazie) opłaciło się w nią pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,co niektórzy grając AoX mogą mieć uczucie"już to kiedyś widziałem",ale kilka ciekawych patentów ma,nie powiem. Single jest bardzo fajny,lecz na każdym kroku pachnie WarCraftem,również w kwestii fabuły.

Ale multi.......Zabawa jest super,ludzi jest na serwach całkiem dużo,bez problemu można zagrać.Niektórzy doświadczeni pomagają nowym i totalnych noobów w temacie coraz rzadziej można spotkać.Słowem : grajcie w multi!

BTW: W świat AoX online wracam dopiero 28,wiec sporo mnie ominie :( . Choć na chacie i może 1 na 1 czasem..........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejmy nadzieje że nie :)

ogólnie to jedna z lepszych (tzn zabawniejszych) gier z cda. ma i ciekawe multi, kampania też fajna. no może troche podobne do gier starcrafta i warcrafta, ale przynajmniej nie ma tak cukierkowego desingu postaci jak w tym drugim :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest spory ruch,o serwa bym się nie martwił.plateku co rozumiesz przez "zabawna"? Chyba ostatnie dyskusje na chacie są zabawne,szczególnie dla idiotów.Od W3 wara! :D

Taa, Trit pierwszy w rankingu....Możliwe biorąc pod uwagę,że zaciąga do gry na punkty samych newbie w temacie :P

Niech serwer trwa,od 28 wracam tam i.......strzeżcie się! Chciałem dziś pograć,ale logować udało się za 8 razem,nawet repa nie mogłem obejrzeć :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to jeszcze jakiś ranking światowy był... EA zamknęła oficjalny serv do aox dwa lata temu. Nie oszukujmy się, ten server też zbyt długo nie pociągnie, ja daję mu maksymalnie pół roku.

Mam zamiar kupić Red Alert 3 i Stracraft 2 zaraz po premierze w Polsce, może w tym mi jakoś pójdzie :D Chociaż zawsze znajdą sie maniacy, którzy będą grać w to po kilkanaście godzin dziennie, a ja takiego zamiaru nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawna tzn że gra sie przyjemnie i wogle sie aż tak nie wku***iam :)

tak, jedyny klopot tej gry to malo graczy i wiekszasc to początkujący, którzy po paru przegranych odchodzą na zawsze ;(

chyba też sobie kupie cos z tych nowych rtsów. RA3 wyglada na interesujący, chodź do premiery daleko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało graczy.......Kilka miesięcy temu można było uświadczyć wiecej,a teraz to są pustki.Taa.......... :P

Tak,AoX to gra przyjemna,zresztą jak wszystkie gry warcraftopodobne.Chociaż dla niektórych podobienstwo do W3 może być wadą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,AoX to gra przyjemna,zresztą jak wszystkie gry warcraftopodobne.

Nie do końca. Owszem -> znajdą się produkcje - klony W3, w które gra się smacznie (jak Armie Exigo), lecz w większości gry zżynające z Warcrafta pełną parą, poza widocznym podobieństwem, nie oferują nic więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te podobieństwo to bardzo wielka zaleta. Warcraft bardzo mi się podobał pod względem grywalności i fabuły. Pierwsze jak odpaliłem tę grę to filmik z intra wydawał się taki znajomy (grafika) i gdy ujrzałem że ta gra jest niemal że klonem Warcrafta to od razu pojawił mi się banan na twarzy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe, dziwnie znajome ; ]. Nie przepadam za strategiami chyba że wojsko ogranicza się do mniejszej ilości albo jest w starym stylu. No i AoE mi się spodobało. Fajna fabuła, rasy w sam raz a grafika też ok. Narazie nie przeszedłem jeszcze bo mi się nie chce zaczynać jednej misji od początku ale to wcale nie znaczy że się znudziłem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe, dziwnie znajome ; ]. Nie przepadam za strategiami chyba że wojsko ogranicza się do mniejszej ilości albo jest w starym stylu. No i AoE mi się spodobało. Fajna fabuła, rasy w sam raz a grafika też ok. Narazie nie przeszedłem jeszcze bo mi się nie chce zaczynać jednej misji od początku ale to wcale nie znaczy że się znudziłem. :D

to się gry zapisuje co jakiś czas, żeby potem nie wracać do początku :P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się gry zapisuje co jakiś czas, żeby potem nie wracać do początku :P:D

Tobie łatwo mówić, ty pewnie każdą misję przeszedłeś za pierwszym podejściem :P . A tak serio to czasem okazuje się, że przez parę błędów cięzko będzie ukończyć misję i wtedy trzeba zaczynać ją od początku. Ale taki pech raczej rzadko się zdarza (mi chyba raz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 11 misji u "Przeklętych" i jeszcze żadnego błędu nie miałem. No i lepiej żebym nie wykrakał :)

A na jakim poziomie trudności grasz? :D

Tobie łatwo mówić, ty pewnie każdą misję przeszedłeś za pierwszym podejściem :P . A tak serio to czasem okazuje się, że przez parę błędów cięzko będzie ukończyć misję i wtedy trzeba zaczynać ją od początku. Ale taki pech raczej rzadko się zdarza (mi chyba raz).

Kiedy dwa lata temu grałem w kampanię, na łatwym poziomie, miałem problemy z niejedną misją :D

Btw Odrin, mówiłes, że nie będzie cię do 28 czerwca, a ja jakoś prawie zawsze jak wchodzę to cię widzę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim poziomie trudności grasz? :D

Kiedy dwa lata temu grałem w kampanię, na łatwym poziomie, miałem problemy z niejedną misją :D

To jest niespodzianka........Niepokonany zawodnik jak ty miał problemy z kampanią i grał na Łatwym? Shame on you :P

Btw Odrin, mówiłes, że nie będzie cię do 28 czerwca, a ja jakoś prawie zawsze jak wchodzę to cię widzę tongue.gif

Hmm, z związku z końcem roku szkolnego miałem zalew nauki,ale ze wszystkim się uporałem i miałem problemy z netem,lecz koniec końców wszystko jest okej :D

A na serio : chciałem trenować do 28 żeby stawić Ci czoła,ale jako że ostatnio się nie pokazywałeś,nieśmiało wróciłem :)

BTW: z początku grałem na Trudnym,ale szybko przerzuciłem się na Średni,mniej nerwów po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niespodzianka........Niepokonany zawodnik jak ty miał problemy z kampanią i grał na Łatwym? Shame on you :P

Ale za to jak się trochę pomęczył i pograł przez te dwa lata to teraz wymiata :rolleyes: . Ale na pocieszenie powiem, że kolejne dwa lata szybko miną i przy odrobinie szczęścia i treningu też będziemy tak grać jak Trit :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to jak się trochę pomęczył i pograł przez te dwa lata to teraz wymiata :rolleyes: . Ale na pocieszenie powiem, że kolejne dwa lata szybko miną i przy odrobinie szczęścia i treningu też będziemy tak grać jak Trit :lol: .

Po przejściu kampanii to ja na te dwa lata zupełnie zapomniałem o tej grze :D Dopiero jak dodali ją do CDA to przypomniałem sobie, że to całkiem ciekawa warcraftowato-starcraftowata gra była, i warto by po necie spróbować zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...