Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Prototype (seria)

Polecane posty

Powiem szczerze - patrząc na screeny zaczynam mieć poważne obawy co do Ptotoype. Gra jest po prostu brzydka. W dodatku jej założeniem jest czysta i nieokiełznana przemoc.

Oczywiście byłoby nieźle, gdyby to był tytuł w stylu "Total overdose" - przestarzała grafika, ale niezła grywalność. Ale póki co w tej chwili tytuł jako całość wygląda paskudnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na czystą, nie skalaną skrupułami demolkę.

Szczególnie jak będę mógł zmieść oddział żołnierzy za pomocą celnie rzuconego autobusu szkolnego (najlepiej z dziećmi w środku) ew. zestrzelić AH-64 Apache za pomocą przechodniów. I generalnie być nieprzyjemnym, rzucając ludźmi o ścianę itd.

Coś jak Serious Sam, tylko znacznie bardziej brutalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się łudziłem na początku, że ta gra będzie wielka. Ale sumując opóźnienia, małe doświadczenie twórców jeśli chodzi o tego typu gry, paskudne screeny i dzisiejsze tendencje (gry na 5 godzin, banalnie proste) uważam, że ta gra to będzie wielka porażka.

Przysięgam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na Prototype - może nie z wypiekami na twarzy, ale jestem ciekaw co z tego wyjdzie bo zapowiada się ciekawie :)

I nie rozumiem tego narzekania na grafikę - po przeczytaniu twoich wypowiedzi batonski, poszukałem w necie screenów i muszę przyznać, że gra wygląda przynajmniej porządnie O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Gta masz wybór - nikt Ci nie każe zabijać policjantów.

I nie rozumiem tego narzekania na grafikę - po przeczytaniu twoich wypowiedzi batonski, poszukałem w necie screenów i muszę przyznać, że gra wygląda przynajmniej porządnie O.o

Może zbyt długo obcuję z nowoczesnymi i na prawdę ładnymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zbyt długo obcuję z nowoczesnymi i na prawdę ładnymi grami.

Moim zdaniem gra jest ładna na swój specyficzny sposób, owszem Crysis jakości toto nie jest ale kwalifikuje się co najmniej jako "ładna"

Z innej beczki... obawiam się że będzie to kolejna gra którą kupię na konsolę (oj staczam się... staczam) bo mój comp może zwyczajnie nie wyrobić... jest tu jeszcze ktoś kto podziela moje zdanie? : P

PS.

Ale w Gta masz wybór - nikt Ci nie każe zabijać policjantów.

Tu też masz wybór, starczy że gdy zaatakuje cię policja, wbiegasz za róg, przemieniasz się w kobietę w ciąży i już możesz się swobodnie poruszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że gra będzie ładna prosta i przyjemna

Znaczy coś przyczym nie będzie trzeba myśleć

Zaszczel, Zabi, Żuć, Rozwal, Zaszczel, Zabi, Żuć, Rozwal, Zaszczel, Zabi, Żuć, Rozwal. :lol: :lol:

Hehe.. niektórym to rzeczywiście wymóg myślenia w trakcie gry może zabawę mocno utrudnić :lol:

Mnie tam grafika nie odrzuca, ale też widziało się już dużo ładniejszych gier.

Kupię wersję raczej na pewno na PieCa - skończyła się już dawno przewaga technologiczna konsol nad przeciętnymi PCtami i teraz wymagania sprzętu nie będą już tak szybko rosnąć- a więc spodziewam się bardzo przystępnej konfiguracji zalecanej tym bardziej patrząc na niezbyt złożoną grafikę na screenach, a skoro nawet Crysis na moim kompie śmiga dosyć miło to jestem spokojny :) .

Sama gra zapowiada się IMO conajmniej ciekawie, ale ile już takich tytułów było, które po świetnych zapowiedziach kończyły jako gnioty, ewentualnie takie sobie średniaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra jest ładna na swój specyficzny sposób, owszem Crysis jakości toto nie jest ale kwalifikuje się co najmniej jako "ładna"

Ta gra byłaby ładna w 2003 roku. Dziś patrząc na produkcje stricte konsolowe (MGS4) Prototype wygląda okropnie.

Piękny screen. Taką grafiką mogło się poszczycić GTA 3

Wspaniałe, kwadratowe samochody, budynki z klocków lego. Palce lizać. Odechciało mi się tej gry. Chociaż... jak teraz patrzę, to porównując screeny trochę skrzywdziłem GTA.

Jak dla mnie werdykt jest prosty : Prototype to będzie kicha na maksa, ponieważ nie ma w sobie nic, co by podtrzymywało go na życiu - brak głębokiej, wielowątkowej fabuły (przynajmniej na razie z zapowiedzi tak nie wynika) . Ta gra to czysta akcja, a ta musi być ładna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra byłaby ładna w 2003 roku. Dziś patrząc na produkcje stricte konsolowe (MGS4) Prototype wygląda okropnie.

A zwróciłeś może uwagę na to, że gra jest nastawiona na free roaming, a żadna z gier takiego gatunku nie wygląda zbyt pięknie? Nawet GTA IV, mimo wydania okrągłych 100 milionów na produkcję, nie ominął opieprzu fanów za poziom graficzny. I nie porównuj takiej gry jak MGS4, który jest liniową i zamkniętą grą do Prototype, nie ta liga, zwłaszcza, że MGS4 nie ma, aż takiej pięknej grafiki (przyjrzyj się teksturom, są paskudne, jedyne co pieści umysł to modele postaci).

Jak dla mnie werdykt jest prosty : Prototype to będzie kicha na maksa, ponieważ nie ma w sobie nic, co by podtrzymywało go na życiu - brak głębokiej, wielowątkowej fabuły (przynajmniej na razie z zapowiedzi tak nie wynika) . Ta gra to czysta akcja, a ta musi być ładna!

A kicha! <pstryczek w nos>

Widzę, że jesteś jednym z tych - "Jak nie jest ładne, to nie patrzę/nie gram/nie instaluje", Liero do dzisiaj jest paskudne, a jak w to się dobrze gra. I jeszcze jedno - jaka gra free roamingowa miała głęboką, wielowątkową fabułę? GTA może? Co najwyżej porządna opowieść, bez większych fajerwerków. Głębokiej, wielowątkowej fabuły szukaj w cRPG, gdzie spędzasz z bohaterem masę czasu, tak, że wiesz pod koniec jakie skarpetki najbardziej lubi nosić. Prototype jest nastawiony na ciągłą akcję, rozwałkę, która automatycznie montuje Ci banana na twarzy. To jest jedyna rzecz jakiej wymagam od tego tytułu, a grafika może być paskudna. Byleby zapewnili masę akcji oraz napisali porządnie kod, tak by odbyło się bez idiotycznych sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę, że jesteś jednym z tych: "Usuńmy z gry fabułę".

MGS4 nie ma, aż takiej pięknej grafiki (przyjrzyj się teksturom, są paskudne, jedyne co pieści umysł to modele postaci).

no nie wiem, nigdzie nie trafiłem na podobny zarzut mimo, że przejrzałem pierwsze recenzje, masę filmików i screenów.

Widzialem za to już małe demo możliwości Prototype.

Free roaming?

Nowy York w Prototype to jak na razie zamknięta plansza z klocków lego. Grafika paskudna, co potwierdza filmik. Postacie przenikają się, animacje są beznadziejne. Najgorsze jest to, że na razie nie chce i się w tą grę grać. I nic mnie do niej nie zachęca. Odwiedziłem teżstronę gry . To było niezapomniane przeżycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę, że jesteś jednym z tych: "Usuńmy z gry fabułę".

Ależ skąd, uwielbiam gry fabularne. Do dzisiaj tłukę w Planescape Torment, BG albo Fallouta, po prostu nie wymagam od pewnych gatunków gier cudów na kiju. W prototype fabuła ma być tylko tłem i nie będę patrzył na nią jak na wadę/zaletę w takiego typu grach. Jednak porządną historią nie pogardzę, to fakt.

no nie wiem, nigdzie nie trafiłem na podobny zarzut mimo, że przejrzałem pierwsze recenzje, masę filmików i screenów.

Zapraszam na jakieś większe forum konsolowe, tam możesz sobie poczytać o MGS 4 w ocenie użytkowników.

Grafika paskudna, co potwierdza filmik. Postacie przenikają się, animacje są beznadziejne.

Mówisz to tak, jakby gra miała się pojawić jutro, zaś ten filmik to prawdziwe demo, które już jest dostępne. Gra nie jest gotowa, twórcy chcieli tylko pokazać drobne możliwości, czymś się wygłupili totalnie, bo błędów w tym filmiku jest masa. Mi się podoba zarys ich wizji, bohater biegnie sobie pod prąd, przeszkadzają mu samochody, zaczyna skakać po dachach. Albo fragment, w którym skacze z budynku i przywala o ziemię, MOC! Jeżeli rozwiną takie możliwości, zagram tylko dla nich, tak jak ukończyłem Enter the Matrix, bo grało się zjadliwie, mimo paskudnej grafiki oraz błędów wylewających się z monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na jakieś większe forum konsolowe, tam możesz sobie poczytać o MGS 4 w ocenie użytkowników.

Największy problem w tym, że MGS4 ma premierę za tydzień (12 czerwca). Rzeczywiście jakiś jasnowidz napisał w komentarzu że "ma wrażenie" płaskich tekstur. No, ja takiego wrażenia nie mam, na premierę czekam z niecierpliwością.

Wracając do Prototype - ogólne wrażenie jest złe. Przypominają mi się prace nad wiedźminem. Dostawaliśmy po troszku a to screena, a to obrazek lokacji. Jednak tam wszystko robiło ogromne wrażenie. Za to tutaj spotykamy się z tandetą i prowizorką na każdym kroku (znów odsyłam do strony internetowej wspomnianej gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też masz wybór, starczy że gdy zaatakuje cię policja, wbiegasz za róg, przemieniasz się w kobietę w ciąży i już możesz się swobodnie poruszać.

Główny bohater pożera ludzi żeby się w nich zamienić. To nie jest zbyt duży wybór. Zabić policjanta, czy zeżreć kobietę w ciąży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu dema muszę przyznać jedno - grafa jest tam gorsza niż na screenach. Nadal nie jest brzydka, animacje mi się nie podobają, tak jak model uszkodzeń pojazdów, ale gra jest jeszcze nieukończona - poczekamy zobaczymy.

Mhm. Z tym też się zgadzam - kiedy widziałem pierwsze trailery i screeny powiedziałem sobie - O! Ta gra będzie super! - a teraz już takiej pewności nie mam. To demo określił bym jako pre-alpha albo jeszcze coś innego. Widać, że ta gra jest jeszcze niedopracowana. Grafika jest lipna, to trzeba powiedzieć szczerze. Jakiejś fabuły też nie widziałem - ot, jakaś scenka jak z ni z gruchy ni z pietruchy pojawiają się mutanty :P - i zaczyna się robić wielka masakra i dym... chociaż to trzeba przyznać, że walki z taką ilością wrogów są niezłe... ale... ja jeszcze czekam. Może tą grę poprawią ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno premiera już jesienią... Czasu zostało niewiele.

Co do oczekiwań - ja myślałem, że to będzie poważna, klimatyczna gra. Żywiłem nadzieję na jakiś science fiction/film akcji. A tu widzę kolesia, który skacze jak małpa po samochodach i rozwala wszystko, co sie rusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy problem w tym, ze MGS4 ma premiere za tydzien (12 czerwca). Rzeczywiscie jakis jasnowidz napisal w komentarzu ze "ma wrazenie" plaskich tekstur.

Hic! Poziom graficzny MGS 4 można już oceniać, bo pokazują filmiki w HD od dawien, dawna. Sony musi zbić kokosy na MSG 4, dlatego nie moze pozwolic sobie, by ludzie mysleli o innej grze na innej platformie. l. Modele postaci sa przepiękne, tak jak w każdym MGS, ale otoczenie już niekoniecznie. Sam Koijma twierdzi, iz MGS 4 nie wygląda tak jak chciał. Ale zakończmy te waście bracie, bo to nie temat o tej serii. Dla mnie może wyglądać nawet jak jedynka na PSX, ważne, by dalej zapewniało doskonały gameplay, który wyciska łzy jak w MGS 3 <patrzy na chusteczki, które przydadzą mu sie podczas grania w czwórkę>.

Za to tutaj spotykamy sie z tandeta i prowizorka na kazdym kroku (znów odsylam do strony internetowej wspomnianej gry)

Ale tak bylo tez ze Scarface, ich poprzednim tytule. Gra na początku strasznie odpychała, ale recenzenci nawet nieźle ją ocenili, nie jak jakiś hit, ale na grę, w którą można w wolnej chwili pograć. Na razie wolałym poczekać na grywalne demo, wtedy dopiero przekonamy się o jakości samego tytułu. Do premiery jeszcze trochę czasu jest ;)

Myślę, że gra ta będzie dobra i będzie miała szansę zostać grą roku

Nie ma szans raczej, chyba, że w Twoim prywatnym rankingu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, nie ma się o co sprzeczać :D Zobaczymy jak to będzie, premiera MGS4 wkrótce, a Prototype jeśli dobrze pójdzie za parę miesięcy. Zobaczymy czy przyjdzie wtedy napisać : "No, myliłem się, ten Prototype to niezła gierka", czy "Ha,ha miałem rację :P"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno premiera już jesienią... Czasu zostało niewiele.

Z tego co mi wiadomo to premierę Prototype przesunięto na rok 2009...Widocznie autorzy są świadomi wielu braków nękających ich produkcję. Przynajmniej są uczciwi, nie próbując graczom wepchnąć produktu niedopracowanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz grafa może być brzydka, podobnie było z pierwszymi screenami... Dusk 12? nie pamiętam nazwy, ale były ohydne, a potem były screeny już z HDR i wieloma dopracowaniami.

Narazie Prototype prezentuje się... beznadziejnie. To dobrze jak przesuną bo niby taka wieeelka gra a tu jakiś syf mamy w sumie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...