Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomalos

Rozwiązany: AP do SMART TV plus wzmacniacz

Polecane posty

Witam , zamierzam podłączyć TV pod neta , potrzebuje jakiś AP ( cena ? jak najtaniej )

W sieci jest router WiFi TP -LINK TD -W8901G , w pomieszczeniu w którym jest TV jest zasięg sieci wszystko działa elegancko, sprawdzałem na laptopie . Chcę podłączyć TV bezprzewodowo przez gniazdo Ethernet LAN .

Dobrze ale nie koniecznie (zależy od różnicy ceny) by było jakby urządenie dodatkowo wzmacniało sygnał siec na dalsze powierzchnie nie obięte zasięgiem i i żeby nie było dużo grzebaniny w konfiguracji icon_smile.gif .

Proszę o podanie kilku propozycji które nadawały by się do tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Chcę podłączyć TV bezprzewodowo przez gniazdo Ethernet LAN .

To zdanie nie ma sensu. Chcesz podłączyć TV przez "Wi-Fi" czy kablem do TV? Co do wzmocnienia sygnału - zostaje praktycznie urządzenie z podwójnym radiem, zależy ile masz do wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce podłączyć Tv do neta , bez różnicy w jaki sposób , tak aby było najtaniej ,

Kablowo bezpośrednio z routerem odpada za daleko i za dużo kabla przeciągania przez wszystkie pomieszczenia wiec wydaje mi sie ,że potrzebuje AP który łapał by sygnał WI-FI a następnie przesyłał do TV po kablu , to moja wizja podłączenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...