Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nidril

Ciężkie odpalanie

Polecane posty

Witam!

Od jakiegoś czasu na moim komputerze ma miejsce bardzo dziwne i tajemnicze zjawisko. Otóż każdy program odpala się o wiele dłużej niż zwykł to robić przed pojawieniem się problemu. Zawsze klikałem na ikonę i odpalało się co tam chciałem, lecz teraz gdy włączam czy to winampa, czy co innego to muszę zaczekać czasem nawet kilkanaście sekund, aż program się odpali. Często też coś ,,nie odpowiada", zawiesza się mozilla, albo coś ,,przestaje działać". Czym to może być spowodowane?

Dodam, że skanowałem komputer antywirusem, defragmentowałem dyski oraz czyściłem bebechy mojego rumaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innych problemów nie ma (np. z grami, zbyt wolne kopiowanie)?

W każdym razie lepiej sprawdzić, czy z dyskiem nie jest coś nie tak. Zatem podaj jego S.M.A.R.T. skorzystaj z programu HD Tune (zakładka Health), wykonaj także benchmark.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko wysokie zużycie RAM na pulpicie O.o Miernik CPU daje 40%, a i gry rzeczywiście ostatnio zwolniły. Dodam, że mam 4GB RAM.

Już pobieram program to ci powiem.

Nie wiem o co chodzi z tym ,,S.M.A.R.T.", o którym piszesz.

Wszystko ma status ,,OK".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z RAMem? 40% zużycia bez żadnych procesów w tle. Zawsze było 24% max.

AVAST! Ty podstępny...

Problem rozwiązany. Podążając wskazówkami z pewnego forum, na którym dyskutowano nad nadmiernym zużyciem RAMU usunąłem avasta i nagle wszystko jak ręką odjął. Komputer chodzi jak masełko.

Pytanie mam tylko, jaki antywirus mógłbym zainstalować w to miejsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...