Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrq

Age of Conan : Hyborian Adventures

Polecane posty

Witam ! <_<

Mam pytanie odnośnie płacenia abonamentu. Na strone www.gram.pl był wywiad z redaktorami i wpsominali coś o obniżeniu abonamentu dla polskich graczy, lecz dopiero jak ukaże się wersja PL. Przechodząc do sedna. Na czym polega płacenie kartą pre-paid lub coś w tym stylu :P ? Bo zamieżam w póżniejszym czasie kupić sobie grę ale nie chcę żęby rodzice dowiedzieli sie że płacę abonament bo wedługnich to strata pieniędzy :angry:

Pozdro :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta pre paid do gier, to jest to samo, co pp do telefonów.

Czyli kupujesz kartę ze zdrapką, wpisujesz kod i grasz określony czas (z reguły 30 dni). Potem albo kupujesz znów pre paida, albo wykupujesz abonament w inny sposób.

No i przeważnie można również zamrozić konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta pre paid do gier, to jest to samo, co pp do telefonów.

Czyli kupujesz kartę ze zdrapką, wpisujesz kod i grasz.

Ahaa :rolleyes: Tylko jeszcze gdzie taką kartę bedzie mozna kupić xD Bo u mnie na wsi takiego czegoś nie będzie raczej :( :( :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaa rolleyes.gif Tylko jeszcze gdzie taką kartę bedzie mozna kupić xD Bo u mnie na wsi takiego czegoś nie będzie raczej
gram.pl i inne sklepy internetowe. Karty są również w Empikach oraz niektórych sklepach z grami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie internetowym gdzie przelewasz kasę a oni automatycznie wysyłają ci kod do gry.
Czyli będe musiał biegać do banku albo na poczte i przelac kase, tak ? Jezeli juz przeleje to np. otrzymam kod na email i uzupelniam moje konto w grze ? Sory ale nie jestem zbyt obeznany w MMO :angry:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisałeś. Albo przelać kasę przez pocztę, albo przez internet (ale trzeba mieć konto internetowe). To zależy też czy kupisz kartę czy tylko kod pre-paid który dostaniesz na maila, bo jak kupisz kartę, to możesz też odebrać za pobraniem i zapłacić listonoszowi przy odbiorze.

PS. A słyszałem że dla polaków abonament ma wynosić 20zł... ale to z niepewnego źródła :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będe musiał biegać do banku albo na poczte i przelac kase, tak ? Jezeli juz przeleje to np. otrzymam kod na email i uzupelniam moje konto w grze ?
Niby tak, ale to dość kiepskie rozwiąznie. IMO lepiej kupić pre paida, nie sam kod. Wtedy możesz zapłacić listonoszowi (o czym ktoś wyżej wspomniał), ale równie dobrze, możesz kupić go w Empiku bez żadnych komplikacji i oczekiwania na przesyłkę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14,90$ czyli 40zł (tyle samo co za WoW'a)=]
Dzięki chlopaki :rolleyes: A co do abonamentu to narazie tak 40 zł, lecz szykujcie sie na to, że w wrześniu wchodzi polska wersja tej gry i nasi ludzie prowadzą negocjacje co do abonamentu dla polskich graczy :P Do 35 zł jak będzie to mi pasuje ;) ;) ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS -> Jeszcze jedno pytanko :) Czy ktos z Was juz moze gral w Age of Conan ? Bo czytalem na forach ze ludziom sie strasznie tnie na o wiele lepszym kompie od mojego :(

Intel E2140 1.6 GHz

GF 8600 GTS 256 MB Galaxy

2x 1 GB Ram 800 MHz

Asus P5K

Czy gra pociagnie mi na LOW lub MEDIUM w miare plynnie ? Bo jak nie to bede musial isc do pracy i pozbierac se na karte i ram'u troche :huh: :huh: :huh: :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS -> Jeszcze jedno pytanko :) Czy ktos z Was juz moze gral w Age of Conan ? Bo czytalem na forach ze ludziom sie strasznie tnie na o wiele lepszym kompie od mojego :(

Intel E2140 1.6 GHz

GF 8600 GTS 256 MB Galaxy

2x 1 GB Ram 800 MHz

Asus P5K

Czy gra pociagnie mi na LOW lub MEDIUM w miare plynnie ? Bo jak nie to bede musial isc do pracy i pozbierac se na karte i ram'u troche :huh: :huh: :huh: :huh:

Podkręć procka do 3ghz i na luzaku będziesz mógł grać na medium/full i wysokiej rozdzielczosci, wyłączając WSZYSTKIE cienie, które potrafią zamulić najlepszy obecnie sprzęcik :)

Sam mam bardzo podobny sprzęt i da się grać. Co prawda, przydałby się 8800gt, ale i tak źle nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma parę pytań co do tej gierki bo mam zamiar w nią troszkę popykać bo z zapowiedzi i recek wydaje się niesamowicie "miodna":P

1. Czy wogóle ruszy mi na moim kompie:

Pentium IV 3,4 GHZ

1 Gb ram DDR

6600 TF 128/128

2. Jakbym teraz zaczął grać to najlepiej na jakim serwie (tak żeby było sporo Polaków)??

3. Słyszałem że mają być kiedyś utworzone realm'y dedykowane Polakom i wtedy jak takie powstaną to trzeba będzie płacić za transfer postaci czy będzie za free?

4. Aha i gdzie można w Polsce zakupić pre-paidy do AoC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wogóle ruszy mi na moim kompie:
Uruchomić się powinna, ale grać raczej się dać nie będzie. AoC jest dość wymagający, a twój komputer swoje najlepsze czasy ma już dawno za sobą. I tak np. na XP2400+, 1,5GB i GF7600GS w single-mode z ustawieniami na low i 1024x768 animacja jest dość płynna, to przy większych zadymach z npc potrafi przyciąć, a w multi-mode fps utrzymują się na poziomie 10-20fps. A wydajność tego zestawu może być nawet odrobinę wyższa od twojego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...