Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyzaktcz

Rozwiązany: Zasilacz Take Me 700w silent 12 cm- opinie

Polecane posty

Witam, słyszałem, że zasilacze tej firmy cieszą się złą sławą, jednak na temat tego konkretnego modelu nie mogę nigdzie znaleźć ani jednej opinii. Co o nim sądzicie( link do strony producenta http://www.takeme.pl/Item.aspx?ITEMNMBR=TAKZAS42602&GroupID=48&SubGroupID=103)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Jeśli zasilacze Take Me ,jak sam powiedziałeś , cieszą się złą sławą ,to dlaczego akurat ten miałby być lepszy? Nie rozumiem takiego myślenia ,tym bardziej że za te kilkadziesiąt złoty więcej można dostać pewną ,dobrą zasiłke.. Opini pewnie nie ma dlatego że nikt nie kupuje tych śmieci..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma z czarnej listy, 700W fajnie wygląda tylko na papierze, to co najważniejsze czyli linia 12v jest słabiutka. Do tego pewnie modularny nie jest, bo jakoś producent zdjęciem od strony okablowania się nie chwali, bałagan w obudowie gwarantowany. Mało złącz sata, molex to przeżytek, w przypadku dużej ilości dysków czy napędów sata będzie się trzeba bawić przejściówkami. Zagadkę stanowi dla mnie cena, ale jaka ona by nie była to i tak bym tego zasilacza nie kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma chińskie, łatwopalne tranzystory wróć.... MA chińskie na pewno tranzystory że o kondach nie wspomnę, a także najpewniej bałaganie w środku, nie pakuj się w te bo Take Me powinno mieć podtytuł Take Me with a Garbage (Zabierz mnie ze śmieciami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...