Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek2320

komputer nie wlacza windowsa

Polecane posty

Witam serdecznie. Kilka dni temu skladalem komputer wymieniajac wiekszosc czesci (konfig w profilu). Wszystko przez kilka dni smigalo natomiast dzisiaj po normalnym wlaczeniu nic sie nie dzieje. Wyswietla mi logo plyty po czym mam nastepny ekran jest czarnym i widac tylko mrugajaca kreske. Bios widzi dysk normalnie, tak samo plyta instalacyjna win8 ale przy probie naprawy dochodzi do tego samego momentu. Co sie zepsulo dysk czy zasilacz? (przepraszam ze srednio czytelne i bez polskich znakow ale pisze z malo wygodnej soli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie do biosu wszedlem jeden raz na poczatku i nic nie zmienialem. Po pojawieniu sie problemu probowalem nawet przywrocic ustawienia fabryczne w razie jakby w tym problem lezal. Probowalem tez wszystkie urzadzenia usb odpiac. Mozliwosci niestety w tej chwili nie mam. Ciekawe jest tez to ze jak jest ten czarny ekran z mrugajaca kreska to po wcisnieciu dowolnego klawisza cos trzeszczy a po nacisnieciu prnt screen komputer piszczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły? Bo jeszcze zawsze mógłbym spróbować formata ale jak ma mi to nie pomóc to lekka strata czasu.

Edit: pomysł upadł ponieważ gdy dochodze do momentu kiedy chce formatować wyskakuje mi ze brak mi odpowiedniego sterownika i nie moge nic zrobić. Windows8 naturalnie oryginalny. Po wlaczeniu kompa bez płyty słychać ciagłe krótkie piski z glośniczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...