Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzysiek666

Rozwiązany: Sterowniki do karty wersja 320.49

Polecane posty

Witam, mam taki problem. Jakieś 2 tygonie temu zainstalowałem sterowniki do karty graficznej Nvidia GeForce GTX 560 Ti w wersji 320.49. Od tego czasu często przy przeglądaniu internetu przegląarka mi się zacina, po chwili zaczyna działać z powrotem ale za to coś dziwnego dzieje się myszką. Np jak najade na pole do wpisania tekstu co kursor zostaje mi jako ta cienka kreska, jak wlączy mi się to kółko przy ładowaniu czegoś to po załadowaniue nie znika i jest dalej itp. Parę razy włączył mi się czarny ekran i po chwili komunikat że "sterownik Nvidia 320.49 przestał działać, ale odzyskał sprawność" czy coś w tym stylu. Kilka razy musiałem też zresetować komputer bo nie zaczął działać ponownie. Do tego jeśli w ten sposób zetnie mi się przeglądarka to każda włączona gra zacina się, nieważne na jakie zmienię ustawienia i co to za gra( stary Gothic 2, Fifa 13 czy Skyrim). Po ponownym uruchomieniu komputera wszystko działa jak należy.Wcześniej RAZ zdażyło mie się że sterownik przestał działać, ale to było dawno, jeszcze na starym komputerze. Czy kto jeszcze ma problemy z tym sterownikiem czy to wina czegoś w moim komputerze? Dodam jeszcze że jednocześnie zainstalowałem Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable (x86) - 11.0.60610 ( miałem w jednej grze runtime error c++ i aktualizacja sterowników i tego Visuala miała pomóc. Pomogła na ten błąd ale jak wiać stworzył się nowy).

Mó sprzęt:

Windows 7 Home Premium 64 bit Service Pack 1

NVidia GeForce GTX 560 Ti

Intel I5 - 2500k 3.30 GHz

Asrock P67 Pro3

Zasilacz OCZ ZT series 550W

Good RAM DDR3 8GB KIT FDual channel

Przy okazji mam jescze 1 pytanie: czy po instalacji nowszej wesji sterowników do karty graficznej powinienem usunąć starą wersję? Do tej pory nigdy tego nie robiłem i nie miałem problemów, ale może teraz to jest przyczyną. Poprzednia wersja 312.44 wciąż jest na komputerze i z nią takich problemów nie miałem. Może więć powinienem dalej używać starej wersji?

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tyle czasu nie odpisałem ale wyjechałem z miasta i zapomniałem zabrać zasilacz do laptopa a sama bateria na długo nie starczy :) No więc usunięcie nowych i zainstalowanie starszej wersji sterowników (314.22, czyli tej co miałem poprzednio) pomogło, teraz już się nic nie zacina. Jakby ktoś miał ten sam proble (a w necie na różnych forach widziałem że są problemy z tą wersją sterowników) to radzę spróbować właśnie od nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...