Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vithar

Ratowanie uszkodzonych nagrań z Mirillis Action

Polecane posty

Witam. Nagrałem dzisiaj materiał z gry Renessaince Heroes, ale niestety dwa razy gra wywaliła do pulpitu.

Te dwa nagrania, które przerwał crash nie dają się w żaden sposób otworzyć. Pliki są pełne (zajmują po 30 GB) więc problemem może być uszkodzenie jakichś metadanych. MediaInfo potrafi odczytać kodek użyty do nagrania, oraz FPS, ale nie widzi rozdzielczości, długości ani innych danych o pliku.

Tu moje pytanie. Czy istnieje jakiś sposób by te pliki uratować? Trochę się namęczyłem by materiał był atrakcyjny i żal by go było utracić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja nagrywam Action ! :) Co do tematu to niestety nie można zrobić :( Mi przydarzyło się to samo podczas nagrywania bodajże.. Heroes of Might & Magic VI. Nagrywałem ponad godzinę i trochę inaczej się to potoczyło pokazał mi się komunikat "Program HoMMVI właśnie przestał działać". Szkoda ... Powinna być taka opcja jak przy innym programie do nagrywania Bandicam. Jest tam opcja naprawy uszkodzonego pliku .avi. Jescze mam jedno takie pytanie. Ile czasu nagrywałeś ten filmik ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba miały tak jakoś po godzinie, i nie najgorzej na nich mi szło. Actionem nagrywam, bo to chyba najmniej czymkolwiek testowo ograniczany program, jedyny fail to to że nie nagrywa starszych gier (tryb pulpitu nie pomaga jak wyłączy się Aero) I ma rendering ograniczony do 50 MB, ale i na to są sposoby.

A przy swoim próbowałeś czegoś. Bo pliki na pewno zawierają content (no 30 GB jeden to jest spory content) i problemem będą jakieś metadane lub coś (próbowałem otworzyć w Vegasie, który z reguły otwiera wszystko, ale wyświetlił stream index error czy coś w ten deseń).

Problemem może być ten kodek Mirillisa, jeżeli ktoś zna jakiś sposób by jakoś wydobyć z tych plików zawartość (stream audio i video) lub naprawić jakoś index niech da znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...