Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Corweneas

Dziwne zachowanie zasilacza.

Polecane posty

Witam,

Mam problem z zasilaczem: kiedy gram w wymagajace gry typu Metro 2033, Crysis... zasilacz smierdzi na tyle ze mozna latwo to poczuc siedzac przy biurku, jednak nie dzieje sie to zawsze, lecz powiedzmy ze jest na to 35% szans. Nigdy wczesniej nie smierdzial, zaczelo sie to ok. tydzien temu, przy grze Call of Juarez: Gunslinger bedac wtedy w bardzo cieplym pokoju ktory caly sie zasmierdzial. Otwierajac komputer z lewej strony zauwazylem ze temperatury innych podzespolow sa dosc normalne a z kolei z tylu od razu czuc ze zasilacz wydala dosc cieple powietrze. Ogolnie nie wiem czy temperatury jakie osiaga moj komputer przy graniu sa w normie, i czy to po prostu wina calego systemu chlodzenia. Czesto przed graniem zdejmuje lewa strone obudowy, wlaczam wentylator i stawiam go obok w obawie przed spaleniem sie tego zasilacza (Juz raz sie to stalo). Moge zamiescic screena z SpeedFana'a i napisac pelna specyfikacje komputera jesli zajdzie potrzeba. Zasilacz to: Talius P4-500S a na czerwonej naklejce z tylu widnieje AC/220V.

Dziekuje za kazda probe pomocy smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio było dośc gorąco, a poza tym pewnie zasilacz jest mocno zakurzony... a z tymi dwoma czynnikami o smród nietrudno ;) Więc przedmuchaj zasilacz sprężonym powietrzem (a biorąc pod uwagę to, że to noname, to może od razu wymień na coś markowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu po incydencie z CoJ:G przeczyscilem dokladnie caly komputer z kurzu. Dalej sie to dzialo wiec raczej nie wiem. Tak, to jest super no-name nawet na czarnej liscie go nie ma wink_prosty.gif Screen z HWMonitor po pieciu minutach z Saints Row: The Third. Sa bardzo duze wariacje na 'powers'. Obudowa zamknieta. post-664519-0-06560900-1376133271_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejsze standardy nie jest to jakaś super wyszukana konstrukcja, no i jak na te 700W to ma dośc słabą linię 12V. I do tego drogi. Lepiej np. http://geizhals.de/ocz-zt-series-650w-atx-2-2-ocz-zt650w-a692698.html - nowszy model, lepszy jakościowo, z dłuższymi kablami, i ma sporo mocniejszą linię 12V (czyli jest na dobrą sprawę po prostu mocniejszy od MXS 700W).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2 Masz racje, wyglada na to ze jest lepszy i do tego tanszy - Dzieks :)

@RAZOR026 Tak zrobie, dzieki za rade ^^

@yojo2 Podalbys jeszcze inne podobne modele 700W-750W? Zalezy mi na tym zeby bylo na amazonie, bo z tamtad prawdopodobnie zamowie. Model który poleciles jest, ale w cenie 107 euro... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...