Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2013

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2013

Tipsomaniak. Z jednej strony temat "gry inne niż wszystkie" a z drugiej poradnik do World of Warplanes.

Kod do kiciusia o nazwie Tundra Nekarr Cat z gry Star Wars: The Old Republic.

Klient gry Neverwinter oraz kod bonusowy na towarzysza w tej grze.

4. IL-2 Sturmovik PL

3. Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki PL (edycja kolekcjonerska)

2. Rochard PL (Steam)

1. Operation Flashpoint: Dragon Rising ENG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo Wspaniałego Magazynu (ledwie się powstrzymałem przed użyciem słowa na g (gazeta)) CD-Action, udało wam się wpędzić mnie w stan podzawałowy. 3 przecieki, z których wszystkie dotyczą gier, które są formalnie f2p? Ale mam jeszcze nadzieję, którą wzbudzają jaśniejące jak światełka na końcu tunelu 4 puste miejsca. Mam nadzieję, że owe światełka to lampki ekipy poszukiwawczej, a nie światła pociągu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniak - nauka.gif . Dziwi mnie jednak poradnik do WoWarplanes , ale może ktoś poczyta...

Neverwinter - ok.gif , może zagram. Darmowych MMO nigdy za wiele.

Zwierzak do SWTOR - co.gif nie gram w to , więc się nie przyda

Ogólnie początek niezły , czekam jednak na pełniaki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że CDA dostaje fundusze od WarGaming. Cały czas tylko newsy o kolejnych nowościach, a teraz jeszcze poradnik do World of Warplanes, gry, która pod każdym względem jest gorsza od War Thunder. WarGaming płaci, CDA robi, nawet z tą świadomością, że to niczego nie zmieni. Takie zabiegi mogą tylko chwilo zainteresować grą, po chwili zainteresowanie minie, a gracze odejdą.

Sugestie o dostawaniu funduszy radze wyglasza po co najmniej 3-krotnym przemysleniu kazdego slowa. Lojalnie uprzedzam. {smg]

Tipsomaniak, nie wiem. Mimo wszystko zawsze takie dodatki czytam.

Neverwinter Nights Online sprawdzę i pewnie odbiję się za jakiś czas jak od większości MMO. W żadne nie udało mi się grać dłużej niż tydzień, a nawet i krócej.

Kota sobie dodam do swojej postaci z ciemnej strony mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać jutra ;) Tipsomaniak jak zwykle dobra sprawa, SWTOR sprawdzę zaś neverwinter gram o premiery aż do dziś(Jedyne MMO jakie mnie wciągnęło);D Oby tylko dali jakieś fajne pełniaki. (Choć myślę, że będą one raczej średniaczkami a nie grami AAA ) A ponieważ jestem nie wybrednym graczem i mam czas ogrywam wszystkie pełniaki, nowości i mam czas jeszcze na inne rzeczy;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam jak zawsze narzekacie na te dodatki i gry, chcielibyście gier AAA i Bóg wie czego. CD-Action to nie akcja charytatywna zarabiać na utrzymanie musi, całej kasy na pełniaki dla nas nie przeznaczy ;D Może jak zafundujecie im prywatny emirat dostaniecie to czego oczekujecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

CDA wychodzi we wtorek, ale ten za tydzień. :) To tak dla przypomnienia ;).

Czyli daveNWN będzie sobie pomykał przez świat Neverwintera z towarzyszem? Słodko :). Ja z MMO grywam tylko w WoT, więc z klienta nie skorzystam.

Czy ten poradnik do samolotów to będzie w takim samym stylu jak te dwustronnicowe komunały Allora do Worlds of Tanks z 4/13?? Bo jeśli tak, to nie wróżę popularności temu tekstowi. O wiele bardziej podobały mi się "poradniki" z CDA 2/12. Tamten facet się znał na rzeczy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca się ze szkolenia i (prawie) same dobre wieści. Prawie, bo nie mam obiadku i właśnie przyrządzam własnymi "ręcoma" krem z cukinii oraz papryki - mniam tongue_prosty.gif

Tipsomaniak zawsze jest ok.gif - o Sztuce w grach zawsze warto poczytać, w WoWP nie będę grał, ale rzucę okiem na drugą część.

Pet do TOR-a - kiedyś próbowałem tej produkcji i dałem sobie z nią spokój, więc ten bonus mnie nie grzeje.

Klient do Neverwinter (zacne MMO przynajmniej dla osoby, która stroniła od tego typu produkcji) to dobre posunięcie - ściąganie ponad 5 GB to nieraz i nie dwa mordęga, a dodatkowa postać zawsze się przyda.

No i widzę, że są jeszcze 4 wolne sloty na gry lub jakieś gadżety - do poczekania i do jutra smile_prosty.gif

**

Jeszcze tyle gier do ogrania na konsoli i tyle genialnych książek czeka na półce na poświęcenie im czasu, a wy szykujecie już nowy numer smile_prosty.gif

@8 - bardzo słitaśnie :P Trza jeszcze znaleźć czas, żeby się do tego Nevera zalogować ponownie po ponad 2 tygodniach przerwy, a jak narazie to na to się nie zapowiada :/ Trzeba ukończyć ponad 10 gier na X360, bo szykują się gorące premiery we wrześniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...