Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiro

Rozwiązany: Problem z padem

Polecane posty

Cześć. Ostatnio zakładałem tutaj temat o kupnie pada. Mój wybór padł na Speedlink Xeox Pro SL-6656-BK. Dzisiaj pad dotarł i sprawa wygląda tak: podłączyłem go, sterownik się zainstalował. Uruchomiłem Dust: An Elysian Tail aby sprawdzić czy wszystko działa. W tej grze nie wykrywa pada w ogóle. Zmieniam to w ustawieniach i nic. Pomyślałem, że może to wina gry i uruchomiłem Mark of The Ninja. Tutaj wszystko działa, lecz klawisze są pomieszane. Np. B jest ustawione jako A i nie mam pojęcia jak podskoczyć w grze. Z kolei w Brutal Legend nie działa gałka odpowiedzialna za obracanie kamerą nie działa, i na mapie nie mogę za pomocą wskazanych klawiszy przybliżać i oddalać obrazu (jeden z przycisków zamiast to robić robi kompletnie co innego). Co może być tego przyczyną? Chciałem wykorzystać tego pada do gry w Dark Souls, ale jeśli tak to ma wyglądać to jest nieciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa ten pad jest podróbką oryginalnego pada xboxa 360 i tutaj jest problem musisz się bawić z programem emulujacym orginalnego pada z xboxa a nazywa się X360ce dostępnego tutaj https://code.google.com/p/x360ce/ w programie musisz sam sobie poprzepisywać przyciski i włączyć wibracje po czym skopiować wszystkie pliki tego programu do katalogu z grą gdzie posiada plik uruchamiający grę powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...