Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B4D0M

Szumy w słuchawkach

Polecane posty

Witam, zakupiłem niedawno słuchawki Turtle Beach P11. Podczas użytkowania słychać dość ciche, ale denerwujące szumy. Występują one na pc oraz konsoli ps3 (w menu, jak w grach). Jest jakis spósb na pozbycie sie ich? co jest ich przyczyną?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, ale nie ma żadnego sposobu, aby się tego nieprzyjemnego dźwięku pozbyć. Sam zakupiłem jakiś czas temu Turtle Beach PX21 i miałem dokładnie to samo co Ty, a również testowałem sprzęt na PC i PS3, bo głównie z myślą o konsoli je kupiłem turned.gif Niestety moje uszy nie mogły zdzierżyć tego pisku (jestem zszokowany, bo może i moje tanie słuchawki do czatowania Creative nie powalają jakością, ale nic w nich nie doskwiera; uważam to za kpinę ze strony Turtle Beach), a po konsultacjach ze specem od audio i innymi poradami z neta, dowiedziałem się, że nie ma na to recepty. Na szczęście udało mi się oddać słuchawki do sklepu i odzyskać całą kwotę, a i potem doszedłem do wniosku, że słusznie zrobiłem. Także musisz zdecydować - zarąbista jakość dźwięku i mikrofonu (to ostatnie faktycznie robi wrażenie smile_prosty.gif) czy oszczędzenie psychiki i samopoczucia. Ja wybrałem to drugie i skromnie też Ci to doradzam wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...