Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k4cz0r

Rozwiązany: Skutki zbyt małej pamięci RAM?

Polecane posty

Zamówiłem sobie części na swój przyszły PC. Jako że nie przeglądałem ani wymagań gier od lat, ani nie śledziłem ciągłego postępu w blaszakach [grałem na X360], byłem pewien, iż 4GB RAM to wciąż kosmiczna ilość pamięci. Tak więc z zadowoleniem czekam na moje i5-3570K+GTX 760, które według kilku testów pozwoli mi w obecnej chwili wszystko odpalić z suwakami na max i wszystkimi opcjami na "On" w rozdzielczości monitora 1680x1050. Jednak spojrzałem na wymagania Crysisa 3 czy Far Cry 3....do ustawień maksymalnych wymagają odpowiednio 8 i 6GB pamięci!

Pamięć jaką zamówiłem to GoodRam 4GB 1333 CL9. Jakie będą objawy gdy wszystko włączę na max? Zacinki, doczytywanie się mapy podczas gry, czy niezbyt istotne dłuższe wczytywanie poziomu przed grą? Może lepiej od razu w sklepie [odbiór osobisty będzie sprzętu] lepiej zaopatrzyć się w drugą taką samą kość? Jednak to kolejne 130 zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości tylko pójdziesz sobie do najbliższego sklepu w Twoim mieście i poprosisz o drugą taką kość, jest to chyba najpopularniejszy moduł pamięci w Polsce smile_prosty.gif

Jeśli grasz w Starcrafta 2, to może Ci się przydać 8GB (ja mam 4 i czuję, że to trochę mało) do reszty gier spokojnie jeszcze da radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...