Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jawor2201

niska wydajnosć zintegrowanego układu intel hd graphics 4600

Polecane posty

Witam.

Otóż wczoraj złożyłem sobie nowy komputer: intel core i5-4570, 4gb ram ddr3, gigabyte B85M-D3H.

Nie oczekiwałem niewiadomo jakiej wydajności w grach ale myślałem, że będzie ona taka jak na tym filmiku:

A tu lipa. Ac3 na najniższej rozdziałce i najniższych ustawieniach chodzi słabo- ok 20 fps.

Wiecie może jaka jest przyczyna? mam za mało pamięci ram? procesor ma przecież ten sam układ graficzny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie jest to wina RAM'u ponieważ sam mam tyle samo i gra chodzi wspaniale nawet na najwyższych detalach ;) być może jest to wina jakiegoś mało istotnego czynnika ??? Mój kolega miał ten sam problem ale z Far Cry 3 poszperał trochę na innych forach i gra śmiga aż miło na średnich ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - ale to pisze na zaś na większości produkcji, bo integry zwykle mają mniejszą wydajność niż karty podane w minimalnych i nie mają optymalizowanych sterowników, co nie przeszkadza odpalić wielu gier tak oznaczonych z zadowalającą płynnością tongue_prosty.gif W tym wypadku jednak się zgadzam - cudów nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, po pierwsze koleś z filmiku może być evil trollem który wcale nie odpalał na integrze... Nie jest też powiedziane, że nie podkręcił sobie tego HD 4600. Sam możesz tego spróbować, niemniej dedyk by się przydał. Jeśli chcesz się bawić w OC ściagnij MSI Afterburner i postępuj wg. tego poradnika - http://pccentre.pl/a...-kroku/id=17620

EDIT: A tak mnie jeszcze naszło - sam składałeś i jaki zasilacz wybrałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...