Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlueBloodDragon

Rozwiązany: Programy niezbędny do nagrywania Let's Play oraz ich obróbki.

Polecane posty

Siemanko jestem Hawk i mam zamiar nagrywać filmy Let's Play. Wyposarzyłem się już w podstawowe programy :

Fraps

Auda City

Sony Vegas Pro 11

Cam Stasia Studio 7

I mam pytania czy jeszcze jakieś programy będą mi do tego potrzebne ?

Ps jeśli pomyliłem kategorię to przepraszam ;).

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w dzisiejszych czasach nagrywa Frapsem? Kup Mirillis Action!, który jest znacznie lepszy od tego lagującego i zajmującego tony GiB "programu". Do obróbki audio GoldWave (darmowy) lub Adobe Audition (płatny). Poza tym jak wyżej, nie potrzebujesz Camtasii, ma ona mniej funkcji niż Vegas, a i nagrywanie u niej nie powala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegasa sam uzywam i ma wszystko co potrzeba, ale jest to program do renderowania (obróbki nagranego materiału), choć ma chyba funkcję nagrywania to do tego polecam inny software. FRAPS jest niby ok, ale masakrycznie obciąża procesor. Action jest pod tym względem lepsze. Format Factory to program do konwersji video, świetnie zmniejsza materiały z FRAPSA do kilkuset MB, ale możesz go także uzyć do zmniejszenia wyrenderowanego materiału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action do nagrywania to chyba najlepszy program z jakiego korzystałem. Spadki FPS są prawie niewidoczne (chyba, że przy wysokich rozdzielczościach). Tyle, że wersja demonstracyjna ma na górze logo Action i to trochę przeszkadza. Poza tym program nie kosztuje fortuny, a komfort nagrywania w porównaniu z Frapsem nieporównywalny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...