Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartholomew982

GTX 260 wymiana chłodzenia

Polecane posty

witam

moja grafa MSI GTX 260 OC wersja 192sp po użytkowaniu przeszło 4 lub 5 lat żąda wymiany pasty i termopadów

komp wykraczył się przez BSOD w czasie grania w Bad Company 2 w ustawieniach na High

BSOD-a ostatni raz widziałem jak miałem pentiuma 4 631 na płycie asusa p5p800 se z windowsem XP, tak więc dawno temu ale nadrobiłem lektury i odnalazłem zapis z BSOD-a problemem była karta graficzna

potraktowałem grafe kombustorem temperatura GPU szła do góry jak szalona, powyżej 82 stopni wyłączyłem kombustora ( cały czas gram z włączonym MSI afterburner i w OSD widze temperatury nigdy nie weszły powyżej 80 stopni)

zmieniłem taktowanie na oryginalne karty i włączyłem afterburnera dalej to samo temperatura idzie powyżej 82 stopni

zmieniłem ustawienia wentylatorów

przy 40 stopniach 50 %

przy 50 60%

przy 60 70%

przy 70 80%

powyżej 80 stopni 100% obrotów

w kombustorze i przy graniu jest w miare git nie wchodzi powyżej 75 stopni ale wiatrak wkurza niemiłosiernie

postanowiłem zmienić paste ale pierw poczytałem internet i wyszło mi że na pamięciach są termopady które też będzie trzeba zmienić i tu mam problem pastę uzyje zalmana ale jakie termopady dać na pamięci

nigdzie nie moge znależć informacji o grubości termopadów w karcie

karte na pewno za jakiś czas będe wymieniał ale i ta zostanie w rodzinie (pójdzie do kompa brata za jego GT 240) tak więc wymianić paste i termopady by się przydało

jeżeli ktoś wymieniał już w karcie termopady bym był wdzięczny za info jakiej są grubości

jest też druga opcja czy scythe setsugen 2 na mojej karcie wejdzie w obudowe silentiumpc gladius M40

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...