Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

Rozwiązany: Problem z Paypal

Polecane posty

Więc tak. Zachciało mi się zakupić Humble Deep Silver Bundle. Wypełniłem formularz, git majezon, zapłać za pomocą PayPal. I tutaj jest problem.

Załącza się strona Paypala z pierwszym ustawieniem takim jakbym chciał założyć na niej konto. Ale konto już mam więc klikam w link powyżej (w zasadzie zakładka) "Chcę się zalogować do mojego konta i zapłacić"..czy jakoś tak :)

Problem w tym że jak kliknę to widzę że na stronie załadował się formularz logowania, ale cały czas jest przysłonięty filtrem z tekstem "Trwa wczytywanie"

Sumując - nie mogę się zalogować i zapłacić bo strona sfiksowała i ładuje formularz mimo że jest już załadowany :|

Ponowne ładowanie nie pomogło

Ktoś coś może poradzić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że mam tylko IE oprócz Chrome'a tongue_prosty.gif

Tak czy siak zobaczymy. Zaznaczam że wcześniej kupowałem na Steamie i nie było problemów (a formularz jest ten sam, tylko tam odrazu miałem wybranie logowanie a nie zakładanie konta)

EDIT: Na IE poszło. Pytanie brzmi - czy ktoś coś wie o tym że Chrome ma problem ze zmianą "zakładki" w tym przypadku ? (Jak napisałem wyżej kupowanie na Steamie gdzie od razu była zakładka z logowaniem działało)

Do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszesz w google fraze paypal not working in chrome wyskoczy Ci calkiem duzo wynikow...

Z drugiej strony sam korzystam z Chrome i nie przypominam sobie, zebym mial problemy z PP. blink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...