Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Invar

Rozwiązany: Kabel - czy się nada

Polecane posty

Witam

Chcę przerobić moje głośniczki Sony Ericsson MPS-70 na głośniki do komputera :D . Zamówiłem oryginalny kabel USB od Sony Ericsson, który będzie działał jako zasilanie. Potrzebuje też kabla z końcówką jacka 3.5. Mam w domu jakiś kabel ale nie wiem czy się nada więc mam małe pytanko do was. Co to za kabel?

2vsiyd5.jpg

2lw0idt.jpg

33axw0m.jpg

Co to za ??przetworniki?? na końcu każdej wtyczki? Czy jest to normalny kabel jack 3.5, bo taki potrzebuje?

Z tego co wiem niebieska końcówka to wejście liniowe dla głośników stereo(nie jestem pewny) czyli niby takie by pasowało ale nie jestem do końca przekonany. Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciąłem końcówke i mam kabel : biały, czerwony oraz jakieś druciki(strzelam że masa). Mam popsute słuchawki bez jacka ale po skreceniu kabli na szybko okazuje się że nie działa :/ . Problem leży chyba w słuchawkach bo obok lewej i prawej słuchawki zawsze idzie masa. Kiedyś chciałem przylutować nowy jack ale nie szło. Zawsze nie działała jakaś słuchawka. Na razie tematu nie zamykać bo jutro powinien przyjść kabel i będę wszystko lutował :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...