Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaabalorn

Orange Freedom 20mb/s - Utrudniające rozgrywki sieciowe freezy.

Polecane posty

Tak jak w temacie. Mniej więcej od dwóch miesięcy mam problem z dokuczliwymi freezami (3-4 razy na minutę freezy trwające do 4-5 sekund)w grach typu: LoL,CS,WoW, a także z odmową funkcjonowania serwisów internetowych typu YT( nie ma możliwości obejrzenia czegokolwiek).Korzystam z internetu Orange Freedom 20mb/s na trzech komputerach gdzie spokojnie wykorzystuje od 11 do 13 mb/s. Doświadczając tych częstych freez'ów nic się nie zmieniło.Prędkość pobierania, wyniki na stronie speedtestnet wciąż są takie same jak wcześniej.Chcąc wyeliminować problem podłączyłem trzy różne routery do trzech różnych komputerów co daje 9 kombinacji i gwarancję na to, że z dnia na dzień w moim domu, urządzeniom zwyczajnie odechciało się pracować.Myślę że wina może leżeć po stronie dostawcy internetu.

Wykonałem jednak kilka telefonów odnośnie prześladujących mnie lagów... Nie mogłem się spodziewać innej odpowiedzi... "U nas wszystko jest w porządku".

W akcie postępującej desperacji, błagam was o wszelakiego rodzaju rady i porady.

Zapomniałem dodać, że trzeci router kupiłem i wykonałem reinstalację systemu na dwóch komputerach.

Z góry dziękuję za pomocne posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...