Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KapitanBumba

SAPPHIRE HD 6770 wentylator padł?

Polecane posty

Witam mam problem z kartą wyżej wymienioną , wentylator przestal się kręcić nie reaguje na podkręcanie go w CCC karta osiąga temperatura 70 stopni w tym momecie , na nowa nie mam kasy ;/ da się ją jakoś naprawić ? ew jakieś chłodzenie jej kupić ? prosze o szybką odpowiedź pozarawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka od chłodzenia się nie wypięła z laminatu?

Nie katuj karty bez sprawnego chłodzenia, nie ma sensu.

W sensownej cenie ciężko coś znaleźć - najlepiej jakbyś szukał dokładnie takiego samego chłodzenia (czasem ktoś zmienia i fabryczne sprzedaje), uszkodzonej karty z takim chłodzeniem albo spróbował dokupić sam wentylator (albo chłodzenie karty pokorju HD5770).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się naprawić Oo , najpierw rozkreciłem i przedmuchałem radiator zmieniłem paste (lekko nalozona tzn tak jak ma byc ) podpinam nie działa myśle wyjme bateryjke z biosu o dziwo karta zaczeła działać Oo teraz problem polega na tym że podczas gry np w tomb raider w FHD ustawienia srednie mam 40 klatek i temperature 70 stopni czy to normalne ? jeśli to już kres tej karty to dorwe cos do 500zł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD 6770 jest wydajnościowy porównywalny z HD 7750 więc wydaje mi się, że jeśli chodzi o wydajność to raczej nie masz co liczyć na więcej. Co do temperatury to tragedii nie ma. Do 500zł masz HD 7790/gtx 650ti, ale to zależy też sporo od sprzętu jaki posiadasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...