Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rejmen123

Problem z myszką Cyborg R.A.T.9

Polecane posty

Kupiłem myszke R.A.T.9 popnieważ poprzednia mi się zepsuła. Z myszą tą mam taki problem, że podczas grania gdy przesówam myszką frapy spadaja do 3 a obraz stoi. jak nie ruszam nią to znowu wszystko jest płynne. Jak niektóre gry odpalam jako administrator to wszystko jest płynne, ale jak już mówilem tylko w niektórych grach. Np. Borderlands 1/2 czy From Dust jak uruchamiam jako administrator to jest piknie, a w CoD BO2 mam 3 frapy i obraz stoi. Czego może to być problem?

Oglądając inn fora to widziałem jak pisali żeby przeczepić myszkę do innego USB alo pobrać GameBooster'a. NIe podziałało. Instalowałem masę sterowników to R.A.T.9, aktualizowałem system i nic nie pomogło. Próbowałem wszystkiego co pszyszło mi do głowy (niewiele bo tylko instalowałem w koło te sterowniki i próbowałem znaleść coś w internecie i żadnych sukcesów). Co może powodować zatrzymanie obrazu podczas ruszania myszka w grze? Czemu w niektórych grach odpalonych jako administrator wszystko działa jak należy? Jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...