Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mati997

Problem z GTX 570

Polecane posty

Witam! Po wgraniu sterowników 320.49, mój komputer świruje, nie wiem czy jest to spowodowane akurat sterownikami, ale mój komputer potrafi podczas grania w gry przygasnąć ( monitor nie wyświetla obrazu, wiatraki spowalniają) jednak jest to tylko chwilowe, jednak potrafi zniknąć obraz, do monitora nie dociera obraz z karty graficznej, pomaga tylko reset. Ręce mi opadają. Męczę się z tym ponad tydzień. Powrót do starszych sterowników nie pomógł.

Np: w Battlefield 3 łapie mi freez'a ale tylko na chwile i czarny ekran. te objawy występowały oddzielnie a teraz ciągle wsypują razem, np: ostatatnio przez to 4 razy z rzędu kompa resetowałem, czasem wskoczy że sterownik przetał dziłać ale odzyskał sprawność, 2 razy pojawiły sie komunikaty z jakimiś error'ami z directx i opengl. Ludzie pomocy, bo już nie mam na to sił. Zainstlowałem najnowsze sterowniki beta 326,19 ale to sie bez ustanku powtarza.

Mój komputer:

Intel Core i5 2400

Gainward GTX 570

8GB RAM Kingstone

Zasilacz OCZ Fatal1ty 750W

Windows 7 Ultimate x64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer co jakiś czas robi tzw. Punkty przywracania systemu, może spróbuj przywrócić system, sprzed stanu, po instalacji sterownika. Aha czy masz, gwarancję na kartę? Możliwe też że to karta może siadać. Próbowałeś też zabawy z innym monitorem, czy są te same problemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta ma dopiero rok, boje sie ze ze screenem bedzie cięzko, bo jak komp sie zawiesi to nie uda mi sie go zrobić.

Próbowalem zagrać w Black Mesa, pogralem 4 minuty i nastąpiło przygasniecie czyli spowolnienie wiatraków i ich porócenie do normalnej prędkości, jakoże karta szybko sie schłodzila i to nie udalo mi się zrobic screena z max temp. jaką osiągnęła, ale najciekawsze jest to że pisząc ten post zaniknął obraz i musiałem resetować kompa, więc pisze ten post 2 raz, screen, który wkleiłem do postu niestety przepadł bo nigdzie go nie zapisałem. Pomóxcie mi dobrzy ludzie bo brak mi juz na to słów i sił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, by był to feler karty, jeśli tak do byłby totalnie pechowy zbieg okoliczności. Powiedz jeszcze - mówisz, że starsze stery nie pomogły - usunąłeś przed ich instalacją obecne ? Czy poprostu zainstalowałeś je na obecne ? Bo może warto by usunąć cały firmware nVidii np. Revo Uninstalerem i dopiero wgrać starsze stery, a jak to się nie powiedzie zrobić format.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze najpierw odinstalowałem sterowniki, i zrobilem czystą instalacje nowych.

Wczoraj szukalem rozwiazani na rówznych stronach i komputer mi sie zwiesił brak obrazu, dzisiaj przy ogladnianiu filmika na YT ziwiecha i zapętętlnoy obraz. Co się dzieje? Jest co raz gorzej!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my już ci powiedzieliśmy co możesz zrobić. Again:

- Format dysku C i reinstall systemu

- Przetestuj kartę na innym kompie (najlepiej takim, w którym też jest GeForce, bo od razu będą stery i nie będziesz musiał usuwać tych od AMD)

Oczywiście proponuję najpierw przetestować na innym kompie, bo po co niepotrzebny format.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym będzie problem, gdyż nie wiem czy komputer taty z procesorem intel i3-2120 i słabym zasilaczem jakims bandit uciągnie mojego potwora, nie mam do dyspozycji mocnego komputera by to przetestować. A żaden z kumpli raczej napewno sie nie zgodzi na takie mixy.

Dlaczego problem dalej wystepuje skoro, usunąłem wszystko co zwiazane z nvidi'ą przzeczyściłem rejestr ccleanerem, powrócilem do starszej wersji sterowników 314.22 i nici. Bardzo nie chce formatu, gdyż mam dużo zdjęć itp. a posiadam jeden dysk HDD 1TB podzielony na 3 partycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp sie nie zawiesza juz, ponieważ mam otwarta obudowę, tak czy siak temp. na karcie nie były wyższe tylko narmalne a komp sie zawieszał. Chyba będe musiał kupić nową obudowe, bo komputer z otwarą obudową nie dość ze gorzej wygląda co mnie denerwuje to jeszcze bebechy sie bardziej kurzą. Moja aktualna obudowa to Cooler Master Elite 331.

Ewentualnie dokupie dodatkowy wiatrak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...