Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kubasolo

Rozwiązany: Zacinające się filmy...

Polecane posty

Witam.

Od pewnego czasu w moim komputerze, zaczęła się dziać bardzo dziwna rzecz. Gdy oglądam filmy na Youtube, DailyMotion, Wrzuta itp. zacinają się i nie da się ich dalej oglądać. Dźwięk jest, a obraz stoi, jedyne co pomaga to ruszanie myszką, wtedy obraz się rusza. Jedyny sposób na obejrzenie filmu, to ciągle krążenie myszką...

Szukałem rozwiązania na innych, forach lecz nic nie pomogło. Wyłączyłem przyśpieszanie sprzętowe, usunąłem wszystkie dodatki, reinstalowałem flash player i nadal nic. Chodzi tu o przeglądarkę Mozilla Firefox, bo na Chrome filmy działają normalnie, ale nie mogę się przenieść na Chrome, ponieważ mam dużo zapamiętanych haseł, których już zapomniałem...

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uurchom Adwcleaner i użyj opcji Uninstall. Zauważyłeś jakąś różnicę? Jeżeli nie to pobierz program OTL, uruchom i zaznacz wszędzie użyj filtrowania oraz infekcja LOP i Purity sprawdzanie oraz wszyscy użytkownicy. Kliknij Skanuj. Po zakończeniu powstaną dwa logi(OTL i Extras) wrzuć je tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Po odinstalowaniu Adwcleaner, filmy zaczęły działać tak jak dawniej, nie wiem jak to się stało, ale już jest w porządku, nawet w 1080p nie ma żadnych przycięć. Dzięki wielkie za pomoc feleron.

Pozdrawiam.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...