Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koleus123

Niekotrolowane zawieszanie i restarty kompa

Polecane posty

Od jakiegoś czasu mam dziwne problemy z komputerem. Nieważne czy gram(choć w tym przypadku może dwa razy się to stało) czy przeglądam neta, to zdarza się, że system permanentnie się zawiesza(o dziwo, komputer w ogóle nie "myśli") po czym następuje restart kompa oraz pojawia się ekran z wyborem, w jakim trybie chcę odpalić system. Nie znalazłem reguły, kiedy owe problemy występują ale dzisiaj miałem odpalonego Steama, Operę oraz Firefoxa i przy tym ostatnim, gdy się logowałem do banku to dwa razy się zawiesił oraz restartował.

Zdarza się też, że gdy wylogowuję się z Windowsa to zamiast pokazania się ekranu wyboru kont to monitor po prostu gaśnie. Wtedy nie pozostaje mi nic innego jak zrobić reseta.

Kiedyś, przy graniu w grę, gdy ten problem wystąpił to podczas ponownego włączania PC wiatraczek od karty graficznej tak mocno zawył, że przez chwilę myślałem by wyłączyć sprzęt od prądu. Ale nie wiem czy ten przypadek ma związek.

Proszę o pomoc w tej sprawie.

Procesor : AMD Phenom II X4 955

- Karta graficzna : Geforce GTX 460

- RAM : 4 GB

- Zasilacz : SilentiumPC DEUS G1 500W 80PLUS

- System : Windows 7 Home Premium

- Płyta główna : Gigabyte MA770T-UD3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Malwarebytes nic nie znalazł.

2. Oto S.M.A.R.T. dysku:

c2b46ccb16fee834m.jpg

Wczoraj, gdy zalogowałem się do banku przez Firefoxa to komp, co około trzy minuty dostawał kilkusekundowych "zwiech". Kursor też coś nie mógł się zdecydować na wygląd(raz był łapką, raz był tym znacznikiem, co pojawia się, gdy się coś pisze itp.). Wylogowanie oczywiście skończyło się czarnym ekranem ale najciekawsze jest to, że po restarcie, dla próby, znów się zalogowałem do banku - i problemów nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...